Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FuturixImager FuturixImager 5.8.8

Kategoria: Przeglądarki grafiki
Producent: Alex Tereshchenko
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 2.1 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 197

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis FuturixImager FuturixImager 5.8.8

FuturixImager jest całkowicie darmową przeglądarką grafiki.

Program cechuje się prostą obsługą i szybkością działania. FuturixImager umożliwia między innymi podstawową edycję zdjęć czy drukowanie. Aplikacja wspiera formaty:GIF, JPEG, PNG, TIFF, JPEG2000, PSD, TIFF, raw, DNG i inne.

Podobne Przeglądarki grafiki

 • Photoscape

  Bardzo proste w obsłudze, niezwykle popularne i posiadające mnóstwo opcji narzędzie przeznaczone do mniej zaawansowanych użytkowników.

 • Zoner Photo Studio Free

  Wśród wielu przeglądarek grafiki na rynku, jedną z bardziej ciekawych jest Zoner Photo Studio Free 13. To darmowe wydanie płatnej wersji, która posiada mnóstwo zalet dostępnych w płatnym wydaniu.

 • FastStone Image Viewer

  FastStone Image Viewer 4.2 to darmowa przeglądarka grafiki, służąca zarówno do oglądania zdjęć, jak też i do dokonywania niewielkich czynności edycyjnych. Przyda się z pewnością każdemu, kto lubi przeglądać swoje kolekcje.

 • XnView

  XnView Complete jest programem do konwersji i przeglądania plików graficznych. Umożliwia on otwarcie ponad 400 różnych typów plików oraz konwersję 50 formatów.

 • FastStone MaxView

  FastStone MaxView 2.5 to interesująca propozycja dla wszystkich, którzy szukają nie zabierającej dużo pamięci, uniwersalnej przeglądarki do różnego typu grafik.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FuturixImager FuturixImager 5.8.8Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie