Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FuturixImager FuturixImager 5.8.8

Kategoria: Przeglądarki grafiki
Producent: Alex Tereshchenko
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 2.1 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 196

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis FuturixImager FuturixImager 5.8.8

FuturixImager jest całkowicie darmową przeglądarką grafiki.

Program cechuje się prostą obsługą i szybkością działania. FuturixImager umożliwia między innymi podstawową edycję zdjęć czy drukowanie. Aplikacja wspiera formaty:GIF, JPEG, PNG, TIFF, JPEG2000, PSD, TIFF, raw, DNG i inne.

Podobne Przeglądarki grafiki

 • Photoscape

  Bardzo proste w obsłudze, niezwykle popularne i posiadające mnóstwo opcji narzędzie przeznaczone do mniej zaawansowanych użytkowników.

 • FastStone MaxView

  FastStone MaxView 2.5 to interesująca propozycja dla wszystkich, którzy szukają nie zabierającej dużo pamięci, uniwersalnej przeglądarki do różnego typu grafik.

 • FuturixImager

  Na rynku istnieje obecnie wiele przeglądarek grafik, walczących o uznanie użytkowników. Którą najlepiej wybrać, aby mieć maksymalny komfort użytkowania?

 • ACDSee Photo Manager

  ACDSee Photo Manager pomoże Ci posortować posiadane zbiory zdjęć, zrobić ich kopię zapasową i w razie potrzeby edytować.

 • Ashampoo Photo Commander

  Ashampoo Photo Commander służy do przeglądania, edycji oraz zarządzania zdjęciami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FuturixImager FuturixImager 5.8.8Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie