Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FuturixImager 6.0.3

Kategoria: Przeglądarki grafiki
Producent: Alex Tereshchenko
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 22.07.2011
Data modyfikacji: 10.10.2011
Rozmiar: 1,25 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 149

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis FuturixImager 6.0.3

Na rynku istnieje obecnie wiele przeglądarek grafik, walczących o uznanie użytkowników. Którą najlepiej wybrać, aby mieć maksymalny komfort użytkowania? Jedną z propozycji jest zbierający dość dobre oceny FuturixImager 6.0.3. To dość niewielka aplikacja, która posiada wsparcie dla ponad pięćdziesięciu różnego rodzaju formatów zapisu grafiki – poczynając od tych najbardziej popularnych, jak GIF, JPEG czy BMP, kończąc na plikach zapisanych w formacie RAW, DNG, czy też PSD. Co prawda nie istnieje wydanie FuturixImager pl, jednak do obsługi tej aplikacji nie potrzeba nam znajomości żadnego języka obcego.

Oprócz samego przeglądania plików w różnych formatach mamy tu także i inne funkcje. Jedną z nich jest na przykład drukowanie obrazków, obsługuje też skanowanie, importowanie zdjęć z kamer i aparatów cyfrowych, czy wreszcie umożliwia tworzenie zrzutów ekranu. Download FuturixImager polecić można każdemu użytkownikowi, poszukującemu przeglądarki z takimi właśnie funkcjami. Co warte zauważenia, to zaimplementowane tu narzędzie JPEG Lossless Transformations. Pozwala ono na modyfikację grafiki bez utraty jej jakości.

FuturixImager 6.0.3 to narzędzie wciąż rozwijane. Być może pewnego dnia pojawi się jego polska edycja lub też spolszczenie, jednak znając kilka podstawowych zwrotów po angielsku można w pełni korzystać z tej aplikacji i jej funkcji. Tym bardziej, że jest ona całkowicie darmowa – za jej ściągnięcie i używanie nikt nie zapłaci choćby grosza. Program ten działa na wszystkich systemach Windows, niezależnie, czy jest to wersja 32, czy też 64-bitowa. Można więc polecić go zarówno użytkownikom Windows 7 i Vista, jak też i Windowsa XP.

Podobne Przeglądarki grafiki

 • Tux Paint

  Tux Paint 0.9.21c to dość nietypowa aplikacja graficzna, która przeznaczona jest dla młodszych użytkowników komputerów. Jej zadaniem jest posłużyć dzieciom do malowania swoich własnych obrazków, zaś samemu procesowi malowania czy kolorowania towarzyszą zabawne dźwięki.

 • ABBYY FineReader Professional

  Download ABBYY FineReader Professional 11 za free. ABBYY FineReader Professional 11 pozwala przekształcać zeskanowane dokumenty i zdjęcia do formatu umożliwiającego edycję. Program działa po polsku. Pobierz za darmo inne programy z pobierz.pl.

 • Vallen JPegger

  Vallen JPegger 5 to darmowy program do obsługi grafiki oraz edytowania tagów mp3

 • gThumb Photo Manager 2.12.2

  gThumb Photo Manager 2.12.1 to cieszący się wielkim uznaniem program do przeglądania i komentowania grafiki w środowisku graficznym GNOME, używanym na systemach Linux. Jest to aplikacja całkowicie darmowa, za której używanie i pobrania nie musimy uiszczać żadnych opłat.

 • Fresh View

  Fresh View 8.34 to aplikacja, która przyda się każdemu użytkownikowi poszukującemu dobrej przeglądarki i organizatora multimediów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FuturixImager 6.0.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie