Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Fresh View 8.34

Kategoria: Przeglądarki grafiki
Producent: FreshDevices Corp.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 02.08.2011
Data modyfikacji: 18.01.2012
Rozmiar: 2,01 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 157

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Fresh View 8.34

Fresh View 8.34 to aplikacja, która przyda się każdemu użytkownikowi poszukującemu dobrej przeglądarki i organizatora multimediów. Możemy nią obsługiwać zarówno pliki graficzne, jak i multimedialne (wideo, muzyka). Aplikacja oferuje wsparcie dla ponad 90 typów plików, poczynający od tych popularnych – jak JPG, wmv, avi – kończąc na mniej znanych i rzadziej spotykanych. Darmowy Fresh View 8.34 pozwoli na wiele operacji na plikach, między innymi masową konwersję plików, tworzenie playlist, czy też pokazu slajdów. To tylko najbardziej istotne cechy programu, jednak znajdziemy tu i inne – jak na przykład tworzenie galerii internetowych.

Download tej aplikacji to krótka chwila – plik instalacyjny posiada zaledwie 2 MB wielkości. Jedyne, co musimy zrobić po instalacji, to rejestracja na stronie producenta programu. Jest ona również darmowa i nie zajmuje dużo czasu, warto więc z niej skorzystać. Program świetnie spisuje ise pod systemami operacyjnymi z rodziny Windows, a więc XP, Vista i Windows 7. Może on służyć jako organizer, przeglądarka, nawet narzędzie do oglądania filmów. Ponieważ nie jest to wydanie Fresh View pl, można uspokoić wszystkich nieznających języka angielskiego użytkowników – aplikacja jest dziecinnie łatwa w obsłudze. Dlatego też może posługiwać się nią każdy, niezależnie od stopnia zaawansowania oraz bez potrzeby znajomości języka obcego. Można ewentualnie popatrzeć w sieci, czy nie pojawiło się jakieś spolszczenie Fresh View.

Polecamy ten wciąż rozwijany i aktualizowany program – choć nie wydaje się, aby można było jeszcze do niego cokolwiek dodać, twórcy potrafią zaskoczyć użytkowników ciekawymi rozwiązaniami.

Podobne Przeglądarki grafiki

 • gThumb Photo Manager 2.12.2

  gThumb Photo Manager 2.12.1 to cieszący się wielkim uznaniem program do przeglądania i komentowania grafiki w środowisku graficznym GNOME, używanym na systemach Linux. Jest to aplikacja całkowicie darmowa, za której używanie i pobrania nie musimy uiszczać żadnych opłat.

 • ACDSee

  Spolszczenie popularnej przeglądarki graficznej w wersji 5

 • ABBYY FineReader Professional

  Download ABBYY FineReader Professional 11 za free. ABBYY FineReader Professional 11 pozwala przekształcać zeskanowane dokumenty i zdjęcia do formatu umożliwiającego edycję. Program działa po polsku. Pobierz za darmo inne programy z pobierz.pl.

 • Picasa

  Bardzo prosty w obsłudze i w pełni bezpłatny program stworzony przez firmę Google, przeznaczony do katalogowania i prostej obróbki grafiki i fotografii.

 • FotoOffice

  FotoOffice 2007 HOME jest bezpłatną wersją FotoOffice, służy do przeglądania, edycji i archiwizowania fotografii.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Fresh View 8.34Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie