Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FotoOffice 2007

Kategoria: Przeglądarki grafiki
Producent: G DATA Software Sp. z o.o.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 21.77 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 2031

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis FotoOffice 2007

FotoOffice 2007 jest programem do przeglądania, edycji i archiwizowania fotografii.

Aplikacja umożliwia retusz i korekcję zdjęć, zapisuje je w kilkudziesięciu formatach, pozwala tworzyć pokazy slajdów, organizować pliki w albumy. Program pozwala także na wysyłanie zdjęć do  FotoLabów i umieszczanie ich na ftp.

Podobne Przeglądarki grafiki

 • IrfanView

  IrfanView program graficzny dostępny na darmowej licencji. Do pobrania najnowsza wersja dostępna na system operacyjny Windows .

 • FastStone MaxView

  FastStone MaxView 2.5 to interesująca propozycja dla wszystkich, którzy szukają nie zabierającej dużo pamięci, uniwersalnej przeglądarki do różnego typu grafik.

 • ACDSee Photo Manager

  ACDSee Photo Manager pomoże Ci posortować posiadane zbiory zdjęć, zrobić ich kopię zapasową i w razie potrzeby edytować.

 • FuturixImager

  Na rynku istnieje obecnie wiele przeglądarek grafik, walczących o uznanie użytkowników. Którą najlepiej wybrać, aby mieć maksymalny komfort użytkowania?

 • FotoOffice

  FotoOffice 2007 HOME jest bezpłatną wersją FotoOffice, służy do przeglądania, edycji i archiwizowania fotografii.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FotoOffice 2007Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie