Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FotoOffice 2007

Kategoria: Przeglądarki grafiki
Producent: G DATA Software Sp. z o.o.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 21.77 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 2030

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis FotoOffice 2007

FotoOffice 2007 jest programem do przeglądania, edycji i archiwizowania fotografii.

Aplikacja umożliwia retusz i korekcję zdjęć, zapisuje je w kilkudziesięciu formatach, pozwala tworzyć pokazy slajdów, organizować pliki w albumy. Program pozwala także na wysyłanie zdjęć do  FotoLabów i umieszczanie ich na ftp.

Podobne Przeglądarki grafiki

 • FotoOffice

  FotoOffice 2007 HOME jest bezpłatną wersją FotoOffice, służy do przeglądania, edycji i archiwizowania fotografii.

 • ACDSee Photo Manager

  ACDSee Photo Manager pomoże Ci posortować posiadane zbiory zdjęć, zrobić ich kopię zapasową i w razie potrzeby edytować.

 • Zoner Photo Studio Professional

  Zoner Photo Studio Professional 13 to interesująca propozycja dla wszystkich użytkowników, którzy lubią podrasować swoje zdjęcia i grafiki. Program ten służy głównie do edycji fotografii, jednak nada się do wprowadzania zmian i poprawek na obrazki.

 • Zoner Photo Studio Free

  Wśród wielu przeglądarek grafiki na rynku, jedną z bardziej ciekawych jest Zoner Photo Studio Free 13. To darmowe wydanie płatnej wersji, która posiada mnóstwo zalet dostępnych w płatnym wydaniu.

 • Tux Paint

  Tux Paint 0.9.21c to dość nietypowa aplikacja graficzna, która przeznaczona jest dla młodszych użytkowników komputerów. Jej zadaniem jest posłużyć dzieciom do malowania swoich własnych obrazków, zaś samemu procesowi malowania czy kolorowania towarzyszą zabawne dźwięki.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FotoOffice 2007Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie