Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FlexPhotoDB 1.1

Kategoria: Przeglądarki grafiki
Producent: FlexSoftSA
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 3.3 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 371

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis FlexPhotoDB 1.1

FlexPhotoDB jest dosyć rozbudowanym programem służącym do przeglądania i edycji fotografii.

Oprócz kompleksowych narzędzi do edycji obrazu FlexPhotoDB zawiera zestaw narzędzi umożliwiających tworzenie pokazu slajdów i konwersję do formatu VCD, ustawianie różnych opcji drukowania, obsługę wielu formatów plików oraz pełne wsparcie dla Canon, Nikon, Pentax oraz plików RAW.
Uwaga!
Wersja Trial działa przez 31 dni.

Podobne Przeglądarki grafiki

 • Zoner Photo Studio Free

  Wśród wielu przeglądarek grafiki na rynku, jedną z bardziej ciekawych jest Zoner Photo Studio Free 13. To darmowe wydanie płatnej wersji, która posiada mnóstwo zalet dostępnych w płatnym wydaniu.

 • ABBYY FineReader Professional

  Download ABBYY FineReader Professional 11 za free. ABBYY FineReader Professional 11 pozwala przekształcać zeskanowane dokumenty i zdjęcia do formatu umożliwiającego edycję. Program działa po polsku. Pobierz za darmo inne programy z pobierz.pl.

 • Photoscape

  Bardzo proste w obsłudze, niezwykle popularne i posiadające mnóstwo opcji narzędzie przeznaczone do mniej zaawansowanych użytkowników.

 • gThumb Photo Manager 2.12.2

  gThumb Photo Manager 2.12.1 to cieszący się wielkim uznaniem program do przeglądania i komentowania grafiki w środowisku graficznym GNOME, używanym na systemach Linux. Jest to aplikacja całkowicie darmowa, za której używanie i pobrania nie musimy uiszczać żadnych opłat.

 • XnView

  XnView Complete jest programem do konwersji i przeglądania plików graficznych. Umożliwia on otwarcie ponad 400 różnych typów plików oraz konwersję 50 formatów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FlexPhotoDB 1.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie