Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FlexPhotoDB 1.1

Kategoria: Przeglądarki grafiki
Producent: FlexSoftSA
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 3.3 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 366

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis FlexPhotoDB 1.1

FlexPhotoDB jest dosyć rozbudowanym programem służącym do przeglądania i edycji fotografii.

Oprócz kompleksowych narzędzi do edycji obrazu FlexPhotoDB zawiera zestaw narzędzi umożliwiających tworzenie pokazu slajdów i konwersję do formatu VCD, ustawianie różnych opcji drukowania, obsługę wielu formatów plików oraz pełne wsparcie dla Canon, Nikon, Pentax oraz plików RAW.
Uwaga!
Wersja Trial działa przez 31 dni.

Podobne Przeglądarki grafiki

 • Picasa

  Bardzo prosty w obsłudze i w pełni bezpłatny program stworzony przez firmę Google, przeznaczony do katalogowania i prostej obróbki grafiki i fotografii.

 • gThumb Photo Manager 2.12.2

  gThumb Photo Manager 2.12.1 to cieszący się wielkim uznaniem program do przeglądania i komentowania grafiki w środowisku graficznym GNOME, używanym na systemach Linux. Jest to aplikacja całkowicie darmowa, za której używanie i pobrania nie musimy uiszczać żadnych opłat.

 • Zoner Photo Studio Professional

  Zoner Photo Studio Professional 13 to interesująca propozycja dla wszystkich użytkowników, którzy lubią podrasować swoje zdjęcia i grafiki. Program ten służy głównie do edycji fotografii, jednak nada się do wprowadzania zmian i poprawek na obrazki.

 • Fresh View

  Fresh View 8.34 to aplikacja, która przyda się każdemu użytkownikowi poszukującemu dobrej przeglądarki i organizatora multimediów.

 • ACDSee

  Spolszczenie popularnej przeglądarki graficznej w wersji 5


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FlexPhotoDB 1.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie