Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FastStone MaxView 2.2

Kategoria: Przeglądarki grafiki
Producent: FastStone Soft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.11.2008
Rozmiar: 1.5 MB
System operacyjny: Windows ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 897

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis FastStone MaxView 2.2

FastStone MaxView jest małą, szybką i innowacyjną przeglądarką grafiki.


Program obsługuje wszystkie najpopularniejsze formaty graficzne. Posiada intuicyjny interfejs, praca w programie jest szybka i sprawna. Aplikacja pozwala na tworzenie pokazów slajdów z muzyką. Obsługiwane formaty audio to: *.MP3, *.WAV, *.MIDI, *.WMA. Ponadto program posiada bogate opcje ustawiania osobistych preferencji.

Podobne Przeglądarki grafiki

 • Fresh View

  Fresh View 8.34 to aplikacja, która przyda się każdemu użytkownikowi poszukującemu dobrej przeglądarki i organizatora multimediów.

 • Vallen JPegger

  Vallen JPegger 5 to darmowy program do obsługi grafiki oraz edytowania tagów mp3

 • ABBYY FineReader Professional

  Download ABBYY FineReader Professional 11 za free. ABBYY FineReader Professional 11 pozwala przekształcać zeskanowane dokumenty i zdjęcia do formatu umożliwiającego edycję. Program działa po polsku. Pobierz za darmo inne programy z pobierz.pl.

 • Zoner Photo Studio Free

  Wśród wielu przeglądarek grafiki na rynku, jedną z bardziej ciekawych jest Zoner Photo Studio Free 13. To darmowe wydanie płatnej wersji, która posiada mnóstwo zalet dostępnych w płatnym wydaniu.

 • gThumb Photo Manager 2.12.2

  gThumb Photo Manager 2.12.1 to cieszący się wielkim uznaniem program do przeglądania i komentowania grafiki w środowisku graficznym GNOME, używanym na systemach Linux. Jest to aplikacja całkowicie darmowa, za której używanie i pobrania nie musimy uiszczać żadnych opłat.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FastStone MaxView 2.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie