Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FastStone MaxView 2.5

Kategoria: Przeglądarki grafiki
Producent: FastStone Soft
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 21.07.2011
Rozmiar: 1,87 MB
System operacyjny: Windows ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 146

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis FastStone MaxView 2.5

FastStone MaxView 2.5 to interesująca propozycja dla wszystkich, którzy szukają nie zabierającej dużo pamięci, uniwersalnej przeglądarki do różnego typu grafik. Mamy tu aplikację powalającą na odczyt wszystkich popularnych rodzajów plików graficznych – PEG, JPEG2000, GIF, BMP, PNG, PCX, TIFF, WMF, ICO, CUR, TGA. Można je następnie zapisać jako JPEG, JPEG2000, TIFF, GIF, PCX, BMP, PNG, TGA. FastStone MaxView obsługuje także formaty aparatów cyfrowych i kamer - CRW, CR2, NEF, PEF, RAF, MRW, ORF i DNG. Możemy dzięki niej także stworzyć pokaz slajdów, korzystając przy tym z bazy ponad stu pięćdziesięciu efektów i możliwości dodania muzyki w tle. Chociaż nie ma wydania FastStone MaxView pl, obsługa aplikacji jest na tyle prosta, że nie powinna nikomu przysporzyć problemów.

Niestety, nie jest to wersja całkowicie darmowa – można jednak wykonać jej download w wersji shareware i przetestować w praktyce. Dla wygody użytkownika zaimplementowano tu takie rozwiązania, jak na przykład ukrywające się paski narzędzi i menu, możliwość powiększania jednym kliknięcie, bezstratna rotacja JPEG, możliwość dodawania podświetleń czy też tekstu. Pobierz FastStone MaxView i przekonaj się osobiście o możliwościach tej aplikacji. Bez problemu da się ją uruchomić na XP, a także obu wersjach (32 i 64 bit) Windows 7 i Vista. Jako że mamy tu możliwość własnego konfigurowania skrótów klawiaturowych, może stworzyć sobie szybki dostęp do najczęściej używanych przez nas aplikacji.

FastStone MaxView 2.5 to przeglądarka która zdobywa sobie coraz większe uznanie użytkowników na całym świecie. Warto sprawdzić dlaczego!

Podobne Przeglądarki grafiki

 • Tux Paint

  Tux Paint 0.9.21c to dość nietypowa aplikacja graficzna, która przeznaczona jest dla młodszych użytkowników komputerów. Jej zadaniem jest posłużyć dzieciom do malowania swoich własnych obrazków, zaś samemu procesowi malowania czy kolorowania towarzyszą zabawne dźwięki.

 • Photoscape

  Bardzo proste w obsłudze, niezwykle popularne i posiadające mnóstwo opcji narzędzie przeznaczone do mniej zaawansowanych użytkowników.

 • Ashampoo Slideshow Studio HD 2

  Z pewnością każdy użytkownik ma na swoim twardym dysku mnóstwo zdjęć. Najlepiej oglądać ja jako pokaz slajdów, czyli slideshow. Do tego celu może posłużyć Ashampoo Slideshow Studio HD 2, łatwy w obsłudze program pozwalający na wykonywanie fajnie wyglądających prezentacji.

 • FastPictureViewer Professional

  FastPictureViewer Professional to ciekawa przeglądarka plików graficznych, która w porównaniu do innych tego typu aplikacji odznacza się szczególną szybkością działania i nowoczesnym interfejsem.

 • Picturesque

  Niezwykle innowacyjny i przydatny program, przeznaczony do sortowania i oceniania bardzo dużych kolekcji zdjęć z wykorzystaniem sztucznej inteligencji do oceniania jakość.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FastStone MaxView 2.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie