Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FastStone Image Viewer 4.0

Kategoria: Przeglądarki grafiki
Producent: FastStone Soft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.10.2009
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 1659

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis FastStone Image Viewer 4.0

FastStone Image Viewer 4.0 to niezwykle szybka i wszechstronna przeglądarka plików graficznych. FastStone Image Viewer 4.0 to program obsługujący najważniejsze typy plików graficznych JPG, BMP, GIF, PNG, TIFF, PCX, TGA, JPEG 2000, dodatkowo otwiera formaty PSD, WAF, CUR, ICO oraz popularne formaty RAW (CRW, RW2, ARW, CR2, NEF, PEF, RAF, MRW, ORF, SRF i DNG). Image Viewer 3.9, jak inne programy do przeglądania grafiki, posiada przypominający Windows Explorer interfejs, co ułatwia kopiowanie i przenoszenie plików miedzy folderami. FastStone Image Viewer 4.0 można używać za darmo. FastStone Image Viewer 4.0 dostępny jest po polsku i piętnastu innych językach. Jeśli szukasz doskonalej przeglądarki grafiki wybierz FastStone Image Viewer 4.0, pobierz plik instalacyjny klikając na przycisk pod tekstem.


FastStone Image Viewer 4.0 wyposażona jest w narzędzia do obróbki obrazu, efekty (znak wodny, detekcja krawędzi, rozmycie, soczewki, morfing, ramki, mapowanie wypukłości, cienie, rozmycie), histogram z czterema kanałami kolorów, efekty kolorystyczne, wielostopniową opcję cofnij/ponów, kreatory pokazu, fotoindeksu, plików PDF/TIFF, pasma obrazów, rozbudowane menu drukowania, współpracę ze skanerem i programem pocztowym, kreator tapet, obsługę dwóch monitorów i wiele innych. W trybie pełnoekranowym wszystkie funkcje programu są pod ręką - najeżdżając myszką na brzeg monitora ukazują się ukryte paski edycji. Warto wspomnieć o Desce Kreślarskiej, która pozwala rysować figury, wstawiać dymki, znaki wodne i wpisywać tekst. Bardzo poręczna jest funkcja powiększania obrazu jednym kliknięciem myszki. FastStone posiada Kreator Pokazu Slajdów z ponad 150 efektami przejścia oraz podkładem muzycznym (obsługuje pliki MP3, WMA, WAV i inne). Sprawdź te i inne opcje FastStone Image Viewer 3.9 – ściągnij z naszego serwisu.


FastStone Image Viewer 4.0, najnowszy z serii 4 FastStone Imane Viewer, został poszerzony o dodatkowe opcje Kreatora Pasma Obrazów i Fotoindeksu. Dodano możliwość kopiowania, wycinania i wklejania w menu kontekstowym głównego okna przeglądarki. Usprawniono działanie zaznaczania miniatur plików oraz przenoszenia plików. Dodano możliwość zapisywania plików TIFF w formacie PDF. Ze strony oficjalnej FastStone Image Viewer 4.0, możliwy jest download osiemdziesięciostronicowego poradnika obsługi w języku angielskim. Program FastStone Image Viewer 4.0 w wersji pl działa od chwili instalacji.


Wymagania systemowe

FastStone Image Viewer 4.0 jest kompatybilny z Windows 98, Windows Me, Windows NT, Windows 2000, Windows XP i Windows Vista. Nie ma na razie oficjalnych informacji dotyczących działania FastStone Image Viewer 4.0 na Windows 7. Do polskiej obsługi programu FastStone Image Viewer 4.0 plik spolszczenie nie jest potrzebny.


Licytacja

FastStone Image Viewer 4.0 jest freeware – każdy może używać go w nieograniczonym zakresie. FastStone Image Viewer 4.0 nie jest trial i nie trzeba za niego płacić, choć autorzy zachęcają do wpłat, które zagwarantują FastStone Image Viewer 3.9 za free i download bez ograniczeń.


Przetestuj FastStone Image Viewer 4.0 za free. Obejrzyj inne programy podobne FastStone Image Viewer 4.0, które czekają do pobrania w naszym dziale Grafika.

Podobne Przeglądarki grafiki

 • XnView

  XnView Complete jest programem do konwersji i przeglądania plików graficznych. Umożliwia on otwarcie ponad 400 różnych typów plików oraz konwersję 50 formatów.

 • Ashampoo Slideshow Studio HD 2

  Z pewnością każdy użytkownik ma na swoim twardym dysku mnóstwo zdjęć. Najlepiej oglądać ja jako pokaz slajdów, czyli slideshow. Do tego celu może posłużyć Ashampoo Slideshow Studio HD 2, łatwy w obsłudze program pozwalający na wykonywanie fajnie wyglądających prezentacji.

 • Ashampoo Photo Commander

  Ashampoo Photo Commander służy do przeglądania, edycji oraz zarządzania zdjęciami.

 • IrfanView

  IrfanView program graficzny dostępny na darmowej licencji. Do pobrania najnowsza wersja dostępna na system operacyjny Windows .

 • ACDSee Photo Manager

  ACDSee Photo Manager pomoże Ci posortować posiadane zbiory zdjęć, zrobić ich kopię zapasową i w razie potrzeby edytować.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FastStone Image Viewer 4.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie