Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FastStone Image Viewer 3.8

Kategoria: Przeglądarki grafiki
Producent: FastStone Soft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.05.2009
Rozmiar: 4.85 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 1176

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis FastStone Image Viewer 3.8

FastStone Image Viewer to szybka, stabilna i przyjazna przeglądarka grafiki z funkcjami konwersji, edycji, porównywania i retuszowania plików graficznych.

FastStone to program nowoczesny, lecz ze wszech miar intuicyjny. W chwili przeglądania obrazu w trybie pełnoekranowym w zasięgu ręki mamy dostęp do wszystkich funkcji programu. Najeżdżając myszką na brzeg monitora ukazują się ukryte paski narzędzi - edycji, danych EXIF oraz miniaturek obrazów znajdujących się w tym samym folderze.

Warto tez wspomnieć o znakomitej funkcji powiększania obrazu jednym kliknięciem myszki oraz przeglądarce slajdów z ponad 150 efektami przejścia oraz podkładem muzycznym (obsługuje pliki MP3, WMA, WAV i inne).

FastStone obsługuje następujące formaty graficzne: BMP, JPEG, JPEG 2000, animowane GIFy, PNG, PCX, TIFF, WMF, ICO i TGA oraz popularne formaty RAW aparatów cyfrowych - CRW, CR2, NEF, PEF, RAF, MRW, ORF, SRF i DNG.

Przegląd najważniejszych funkcji FastStone Image Viewer:
- Narzędzia do obróbki obrazu: zmiana rozmiaru, obrót, przycięcie, wyostrzenie, rozmycie, jaskrawość, kontrast, gamma, usuwanie czerwonych oczu.
- Opcja szybkiej zmiany rozmiaru obrazu za jednym kliknięciem.
- Efekty kolorystyczne – skala szarości, sepia, negatyw, zwiększanie nasycenia czerwieni, niebieskiego, zielonego.
- Efekty: znak wodny, detekcja krawędzi, rozmycie, soczewki, morfing, ramki, mapowanie wypukłości, cienie, rozmycie.
- Łatwe przenoszenie obrazów między folderami.
- Histogram z czterema kanałami kolorów.
- Wielostopniowa opcja cofnij/ponów.
- Obszerna funkcja zapisywania zmian.
- Kreatory pokazu, fotoindeksu, plików PDF/TIFF, pasma obrazów.
- Możliwość porównania do czterech obrazów w jednym oknie, aby łatwo wybrać najlepsze ujęcia.
- Rozbudowane okno ustawień wydruku.
- Współpraca ze skanerem.
- Tworzenie załączników dla programów pocztowych.
- Ustawianie tapety.
- Dziesięć domyślnych skórek.
- Możliwość pracowania z dwoma monitorami.
- Możliwość ustawiania różnych funkcji myszki.
- Pięć opcji przechwytywania obrazu.

Nowości w wersji FastStone Image Viewer 3.8

- "Deska kreślarska" - więcej opcji rysowania (figury geometryczne, chmurki, znaki wodne tworzone z dowolnego obrazu, wstawianie tekstu)
- 15 wersji językowych w tym polska
- Możliwość ustawienia ilości kopii w okienku drukowania
- Dodana opcja "Color Subsampling" przy zachowywaniu plików JPEG
- Zwiększona wydajność
- Poprawiono błąd występujący podczas przeglądania niektórych animowanych plików GIF oraz problemy z odświeżaniem plików

FastStone Image Viewer to jeden z najlepszych darmowych przeglądarek grafiki. Ściągnij go za darmo z pobierz.pl.

Podobne Przeglądarki grafiki

 • Tux Paint

  Tux Paint 0.9.21c to dość nietypowa aplikacja graficzna, która przeznaczona jest dla młodszych użytkowników komputerów. Jej zadaniem jest posłużyć dzieciom do malowania swoich własnych obrazków, zaś samemu procesowi malowania czy kolorowania towarzyszą zabawne dźwięki.

 • Ashampoo Slideshow Studio HD 2

  Z pewnością każdy użytkownik ma na swoim twardym dysku mnóstwo zdjęć. Najlepiej oglądać ja jako pokaz slajdów, czyli slideshow. Do tego celu może posłużyć Ashampoo Slideshow Studio HD 2, łatwy w obsłudze program pozwalający na wykonywanie fajnie wyglądających prezentacji.

 • Fresh View

  Fresh View 8.34 to aplikacja, która przyda się każdemu użytkownikowi poszukującemu dobrej przeglądarki i organizatora multimediów.

 • Photoscape

  Bardzo proste w obsłudze, niezwykle popularne i posiadające mnóstwo opcji narzędzie przeznaczone do mniej zaawansowanych użytkowników.

 • ABBYY FineReader Professional

  Download ABBYY FineReader Professional 11 za free. ABBYY FineReader Professional 11 pozwala przekształcać zeskanowane dokumenty i zdjęcia do formatu umożliwiającego edycję. Program działa po polsku. Pobierz za darmo inne programy z pobierz.pl.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FastStone Image Viewer 3.8Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie