Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Faststone Image Viewer 3.5

Kategoria: Przeglądarki grafiki
Producent: FastStone Soft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 4.1 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 902

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Faststone Image Viewer 3.5

Faststone Image Viewer jest funkcjonalną przeglądarką grafiki.

Program cechuje prosta obsługa i możliwości zbliżone do popularnych programów, takich jak  ACDSee, IrfanView. Użytkownik ma możliwość edytowania grafiki, retuszowania fotografii i inne.
Program wspiera formaty:
JPEG, JPEG2000, GIF, BMP, PNG, PCX, TIFF, WMF, ICO, CUR, TGA, EMF, PXM, WBMP (z zapisem do JPEG), TIFF, GIF, PCX, BMP, PNG, TGA, PDF.

Podobne Przeglądarki grafiki

 • Vallen JPegger

  Vallen JPegger 5 to darmowy program do obsługi grafiki oraz edytowania tagów mp3

 • Ashampoo Slideshow Studio HD 2

  Z pewnością każdy użytkownik ma na swoim twardym dysku mnóstwo zdjęć. Najlepiej oglądać ja jako pokaz slajdów, czyli slideshow. Do tego celu może posłużyć Ashampoo Slideshow Studio HD 2, łatwy w obsłudze program pozwalający na wykonywanie fajnie wyglądających prezentacji.

 • Photoscape

  Bardzo proste w obsłudze, niezwykle popularne i posiadające mnóstwo opcji narzędzie przeznaczone do mniej zaawansowanych użytkowników.

 • FastPictureViewer Professional

  FastPictureViewer Professional to ciekawa przeglądarka plików graficznych, która w porównaniu do innych tego typu aplikacji odznacza się szczególną szybkością działania i nowoczesnym interfejsem.

 • Tux Paint

  Tux Paint 0.9.21c to dość nietypowa aplikacja graficzna, która przeznaczona jest dla młodszych użytkowników komputerów. Jej zadaniem jest posłużyć dzieciom do malowania swoich własnych obrazków, zaś samemu procesowi malowania czy kolorowania towarzyszą zabawne dźwięki.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Faststone Image Viewer 3.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie