Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FastStone Image Viewer 4.8

Kategoria: Przeglądarki grafiki
Producent: FastStone Soft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 15.02.2011
Data modyfikacji: 05.04.2013
Rozmiar: 5.3 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 452

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis FastStone Image Viewer 4.8

FastStone Image Viewer 4.8 to darmowa przeglądarka grafiki, służąca zarówno do oglądania zdjęć, jak też i do dokonywania niewielkich czynności edycyjnych. Przyda się z pewnością każdemu, kto lubi przeglądać swoje kolekcje. Dlaczego? Posiada wsparcie dla mnóstwa formatów - JPEG, JPEG2000, GIF, BMP, PNG, PCX, TIFF, WMF, ICO, CUR, TGA, EMF, PXM, WBMP. Ponadto pozwala na wykonywanie efektownych pokazów – mamy tu aż sto pięćdziesiąt rodzajów przejść, a dodatkowo możliwość odtwarzania muzyki podczas prezentacji. Wszystko to sprawia, że  FastStone Image Viewer 4.8 wyróżnia się na tle konkurencji. Można przekonać się o tym samemu – download programu jest możliwy z tej właśnie strony.

Co się tyczy wykonywania operacji na samych grafikach, mamy tu takie przydatne opcje, jak zmiana rozmiaru, korekcja barw i ostrości, czy też redukcja czerwonych oczu. Ponieważ mamy wydanie programu po polsku, nikt nie będzie miał problemów z jego obsługą. Dlatego też polecamy download FastStone Image Viewer pl i zapoznanie się z jego możliwościami. To aplikacja darmowa dla wszystkich użytkowników domowych. Jeśli jesteś jednym z nich, pobierz ten program, a może stanie się Twoją ulubioną aplikacją do przeglądania grafik i zdjęć!

Warto też dodać, że program doskonale nadaje się do zrzucania zdjęć z aparatów cyfrowych. Jednym słowem ma on wszystko, czego można się spodziewać po tego typu aplikacji, dlatego też polecamy go każdemu. FastStone Image Viewer 4.8 cieszy się doskonałą opinią, zarówno wśród użytkowników, jak też i jest wysoko oceniany przez branżowe portale. Nie bez powodu, co można w każdej chwili sprawdzić.

Podobne Przeglądarki grafiki

 • Picasa

  Bardzo prosty w obsłudze i w pełni bezpłatny program stworzony przez firmę Google, przeznaczony do katalogowania i prostej obróbki grafiki i fotografii.

 • Fresh View

  Fresh View 8.34 to aplikacja, która przyda się każdemu użytkownikowi poszukującemu dobrej przeglądarki i organizatora multimediów.

 • Vallen JPegger

  Vallen JPegger 5 to darmowy program do obsługi grafiki oraz edytowania tagów mp3

 • Ashampoo Slideshow Studio HD 2

  Z pewnością każdy użytkownik ma na swoim twardym dysku mnóstwo zdjęć. Najlepiej oglądać ja jako pokaz slajdów, czyli slideshow. Do tego celu może posłużyć Ashampoo Slideshow Studio HD 2, łatwy w obsłudze program pozwalający na wykonywanie fajnie wyglądających prezentacji.

 • ABBYY FineReader Professional

  Download ABBYY FineReader Professional 11 za free. ABBYY FineReader Professional 11 pozwala przekształcać zeskanowane dokumenty i zdjęcia do formatu umożliwiającego edycję. Program działa po polsku. Pobierz za darmo inne programy z pobierz.pl.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FastStone Image Viewer 4.8

dodał: ~berys , 26.06.2012

Po prostu kapitalna !

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie