Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FastPictureViewer Professional 1.9

Kategoria: Przeglądarki grafiki
Producent: Axel Rietschin Software Developments
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 18.07.2011
Data modyfikacji: 15.04.2013
Rozmiar: 32,2 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 133

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis FastPictureViewer Professional 1.9

FastPictureViewer Professional to ciekawa przeglądarka plików graficznych, która w porównaniu do innych tego typu aplikacji odznacza się szczególną szybkością działania i nowoczesnym interfejsem, dzięki czemu przeglądanie zdjęć w wysokich rozdzielczościach, zajmujących sporo miejsca, staje się dużo łatwiejsze i bardziej komfortowe. Aplikacja oferuje wsparcie dla większości najpopularniejszych formatów plików graficznych, m.in. JPG, BMP, PNG, GIF, ICO, a także obsługuje ponad 20 formatów RAW z ponad 350 modeli najróżniejszych aparatów cyfrowych. Oprócz wyświetlania grafik, program pozwala, m.in. na szybkie przybliżanie i oddalanie wyświetlanego pliku graficznego, udostępnia informacje o histogramie, a także oferuje profesjonalny system zarządzania i operowania kolorami. Program pozwala również na kopiowanie wybranych plików do wskazanego folderu oraz automatycznie integruje się z systemem Windows.

Jedną z najważniejszych zalet programu, oprócz szybkości, jest ciekawy interfejs, który powoduje, że wyświetlany obraz zawsze zajmuje jak największa powierzchnię na ekranie, bez zbędnych paneli i słupków. Wybrane zdjęcia mogą być przechowywane w programie w specjalnych zakładkach, ułatwiających do nich dostęp, bądź też użyte do przygotowania prezentacji. Ponadto możliwy jest również download do FastPictureViewer Professional specjalnego dodatku poszerzającego zakres jego możliwości o kolejne, bardziej specjalistyczne formaty plików graficznych, takie jak np. OpenEXR, DDS, PNM oraz J2K. Jeśli potrzebujesz szybkiej przeglądarki plików graficznych, to pobierz FastPictureViewer Professional i sprawdź go w akcji. 

Podobne Przeglądarki grafiki

 • FastStone Image Viewer

  FastStone Image Viewer 4.2 to darmowa przeglądarka grafiki, służąca zarówno do oglądania zdjęć, jak też i do dokonywania niewielkich czynności edycyjnych. Przyda się z pewnością każdemu, kto lubi przeglądać swoje kolekcje.

 • Ashampoo Photo Commander

  Ashampoo Photo Commander służy do przeglądania, edycji oraz zarządzania zdjęciami.

 • ABBYY FineReader Professional

  Download ABBYY FineReader Professional 11 za free. ABBYY FineReader Professional 11 pozwala przekształcać zeskanowane dokumenty i zdjęcia do formatu umożliwiającego edycję. Program działa po polsku. Pobierz za darmo inne programy z pobierz.pl.

 • gThumb Photo Manager 2.12.2

  gThumb Photo Manager 2.12.1 to cieszący się wielkim uznaniem program do przeglądania i komentowania grafiki w środowisku graficznym GNOME, używanym na systemach Linux. Jest to aplikacja całkowicie darmowa, za której używanie i pobrania nie musimy uiszczać żadnych opłat.

 • FastStone MaxView

  FastStone MaxView 2.5 to interesująca propozycja dla wszystkich, którzy szukają nie zabierającej dużo pamięci, uniwersalnej przeglądarki do różnego typu grafik.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FastPictureViewer Professional 1.9



Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie