Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DAMN NFO Viewer 2.10.0032 RC3

Kategoria: Przeglądarki grafiki
Producent: DAMN
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 0.3 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 1750

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis DAMN NFO Viewer 2.10.0032 RC3

DAMN NFO Viewer  jest przeglądarką plików NFO.

Program wyświetla pliki z różnych systemów operacyjnych – Windows, Unix, Linux. DAMN NFO Viewer sam wyszukuje i zmienia kolor hyperlinków. Użytkownik ma możłiwość zmiany koloru tła, linków i innych. 

Podobne Przeglądarki grafiki

 • IrfanView

  IrfanView program graficzny dostępny na darmowej licencji. Do pobrania najnowsza wersja dostępna na system operacyjny Windows .

 • FastStone Image Viewer

  FastStone Image Viewer 4.2 to darmowa przeglądarka grafiki, służąca zarówno do oglądania zdjęć, jak też i do dokonywania niewielkich czynności edycyjnych. Przyda się z pewnością każdemu, kto lubi przeglądać swoje kolekcje.

 • Picturesque

  Niezwykle innowacyjny i przydatny program, przeznaczony do sortowania i oceniania bardzo dużych kolekcji zdjęć z wykorzystaniem sztucznej inteligencji do oceniania jakość.

 • XnView

  XnView Complete jest programem do konwersji i przeglądania plików graficznych. Umożliwia on otwarcie ponad 400 różnych typów plików oraz konwersję 50 formatów.

 • Ashampoo Slideshow Studio HD 2

  Z pewnością każdy użytkownik ma na swoim twardym dysku mnóstwo zdjęć. Najlepiej oglądać ja jako pokaz slajdów, czyli slideshow. Do tego celu może posłużyć Ashampoo Slideshow Studio HD 2, łatwy w obsłudze program pozwalający na wykonywanie fajnie wyglądających prezentacji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DAMN NFO Viewer 2.10.0032 RC3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie