Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Corel Photo Album 6

Kategoria: Przeglądarki grafiki
Producent: Corel Corporation
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 48.1 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP
Liczba pobrań: 3559

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Corel Photo Album 6

Program Corel Photo Album 6 to wszechstronna, prosta aplikacja do przeglądania i zarządzania zdjęciami.

Program cechuje się prostą obsługą. Umożliwia podstawową edycję zdjęć, ich udostępnianie i ochronę. Wiele opcji programu jest zbliżonych do tych występujących w programie Paint Shop Pro.

Minimalne wymagania systemowe:
 • Pentium II 400 MHz processor
 • Microsoft Windows XP lub 2000
 • 128 MB RAM
 • 150 MB wolnego miejsca na dysku twardym
 •  rozdzielczość 1024 X 768
 • przeglądarka Internet Explorer 5.1 lub wyższa
 • Macromedia Flash Player 7.

Podobne Przeglądarki grafiki

 • gThumb Photo Manager 2.12.2

  gThumb Photo Manager 2.12.1 to cieszący się wielkim uznaniem program do przeglądania i komentowania grafiki w środowisku graficznym GNOME, używanym na systemach Linux. Jest to aplikacja całkowicie darmowa, za której używanie i pobrania nie musimy uiszczać żadnych opłat.

 • XnView

  XnView Complete jest programem do konwersji i przeglądania plików graficznych. Umożliwia on otwarcie ponad 400 różnych typów plików oraz konwersję 50 formatów.

 • Tux Paint

  Tux Paint 0.9.21c to dość nietypowa aplikacja graficzna, która przeznaczona jest dla młodszych użytkowników komputerów. Jej zadaniem jest posłużyć dzieciom do malowania swoich własnych obrazków, zaś samemu procesowi malowania czy kolorowania towarzyszą zabawne dźwięki.

 • Picturesque

  Niezwykle innowacyjny i przydatny program, przeznaczony do sortowania i oceniania bardzo dużych kolekcji zdjęć z wykorzystaniem sztucznej inteligencji do oceniania jakość.

 • FotoOffice

  FotoOffice 2007 HOME jest bezpłatną wersją FotoOffice, służy do przeglądania, edycji i archiwizowania fotografii.

Inne informacje

corel photo album jest programem do przeglądania i zarządzania plikami zdjęciowymi. pozwala make photo album oraz talking photo album. Kataloguje zdjęcia w photo album. Organizacja jest możliwa poprzez photo organizers. Jesten z najlepszych programów do zdjęć - best photo album software. Pozwala udostępniać zdjęcia w sieci stosując online photo album software. Możliwa jest prezentacja fotek poprzez photo slide show software. Jest to photo album dający możliwość scrapbook ideas. Funkcja make photo album daje pełną dowolność działania. Ciekawą opcją jest paint shop. Photo album może być używany  jako online photo album software w wersji html photo album. 

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Corel Photo Album 6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie