Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Corel Photo Album 6

Kategoria: Przeglądarki grafiki
Producent: Corel Corporation
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 48.1 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP
Liczba pobrań: 3560

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Corel Photo Album 6

Program Corel Photo Album 6 to wszechstronna, prosta aplikacja do przeglądania i zarządzania zdjęciami.

Program cechuje się prostą obsługą. Umożliwia podstawową edycję zdjęć, ich udostępnianie i ochronę. Wiele opcji programu jest zbliżonych do tych występujących w programie Paint Shop Pro.

Minimalne wymagania systemowe:
 • Pentium II 400 MHz processor
 • Microsoft Windows XP lub 2000
 • 128 MB RAM
 • 150 MB wolnego miejsca na dysku twardym
 •  rozdzielczość 1024 X 768
 • przeglądarka Internet Explorer 5.1 lub wyższa
 • Macromedia Flash Player 7.

Podobne Przeglądarki grafiki

 • ACDSee

  Spolszczenie popularnej przeglądarki graficznej w wersji 5

 • Tux Paint

  Tux Paint 0.9.21c to dość nietypowa aplikacja graficzna, która przeznaczona jest dla młodszych użytkowników komputerów. Jej zadaniem jest posłużyć dzieciom do malowania swoich własnych obrazków, zaś samemu procesowi malowania czy kolorowania towarzyszą zabawne dźwięki.

 • FastPictureViewer Professional

  FastPictureViewer Professional to ciekawa przeglądarka plików graficznych, która w porównaniu do innych tego typu aplikacji odznacza się szczególną szybkością działania i nowoczesnym interfejsem.

 • Zoner Photo Studio Free

  Wśród wielu przeglądarek grafiki na rynku, jedną z bardziej ciekawych jest Zoner Photo Studio Free 13. To darmowe wydanie płatnej wersji, która posiada mnóstwo zalet dostępnych w płatnym wydaniu.

 • Photoscape

  Bardzo proste w obsłudze, niezwykle popularne i posiadające mnóstwo opcji narzędzie przeznaczone do mniej zaawansowanych użytkowników.

Inne informacje

corel photo album jest programem do przeglądania i zarządzania plikami zdjęciowymi. pozwala make photo album oraz talking photo album. Kataloguje zdjęcia w photo album. Organizacja jest możliwa poprzez photo organizers. Jesten z najlepszych programów do zdjęć - best photo album software. Pozwala udostępniać zdjęcia w sieci stosując online photo album software. Możliwa jest prezentacja fotek poprzez photo slide show software. Jest to photo album dający możliwość scrapbook ideas. Funkcja make photo album daje pełną dowolność działania. Ciekawą opcją jest paint shop. Photo album może być używany  jako online photo album software w wersji html photo album. 

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Corel Photo Album 6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie