Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Comical 0.8

Kategoria: Przeglądarki grafiki
Producent: Comical
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 24.11.2008
Rozmiar: 1.3 Mb
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 1359

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Comical 0.8

Comical to program przeznaczony do czytania komiksów zapisanych w formacie archiwów CBR lub CBZ.

Comical został napisany w języku C++ i jest dostępny na niemal każdą platformę systemową. Aplikacja jest niezwykle prosta w obsłudze i posiada wiele przydatnych funkcji zwłaszcza świetnie działającą opcję skalowania stron komiksu tak by łatwo się je czytało. Comical daje również możliwość zapisania przeskalowanych komiksów w nowym pliku. Program może pełnić również funkcję prostej przeglądarki plików graficznych z formatach JPG, GIF, TIFF I PNG.

Comicla jest programem całkowicie darmowym rozpowszechnianym zgodnie z ideą open-source.

Podobne Przeglądarki grafiki

 • Tux Paint

  Tux Paint 0.9.21c to dość nietypowa aplikacja graficzna, która przeznaczona jest dla młodszych użytkowników komputerów. Jej zadaniem jest posłużyć dzieciom do malowania swoich własnych obrazków, zaś samemu procesowi malowania czy kolorowania towarzyszą zabawne dźwięki.

 • Ashampoo Photo Commander

  Ashampoo Photo Commander służy do przeglądania, edycji oraz zarządzania zdjęciami.

 • ABBYY FineReader Professional

  Download ABBYY FineReader Professional 11 za free. ABBYY FineReader Professional 11 pozwala przekształcać zeskanowane dokumenty i zdjęcia do formatu umożliwiającego edycję. Program działa po polsku. Pobierz za darmo inne programy z pobierz.pl.

 • XnView

  XnView Complete jest programem do konwersji i przeglądania plików graficznych. Umożliwia on otwarcie ponad 400 różnych typów plików oraz konwersję 50 formatów.

 • Picturesque

  Niezwykle innowacyjny i przydatny program, przeznaczony do sortowania i oceniania bardzo dużych kolekcji zdjęć z wykorzystaniem sztucznej inteligencji do oceniania jakość.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Comical 0.8Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie