Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CodedColor PhotoStudio 5.4

Kategoria: Przeglądarki grafiki
Producent: 1STEIN
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 11.1 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 731

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis CodedColor PhotoStudio 5.4

CodedColor PhotoStudio jest aplikacją służącą do odczytu, zarządzania oraz prostej edycji fotografii.
Program pozwala na skatalogowanie zdjęć, a także kadrowanie, zmiany rozmiaru fotografii, obracanie, dodawanie efektów. W CodedColor PhotoStudio można utworzyć pokaz slajdów, album w formacie PDF, a także dzięki możliwości eksportu albumu do HTML można udostępniać zdjęcia na stronach internetowych. Dodatkowo, po uiszczeniu stosownej opłaty, program umożliwia wysyłanie zdjęć MMS-em.
Uwaga!
Wersja Trial pozwala na 30 dni bezpłatnego używania programu.

Podobne Przeglądarki grafiki

 • Picasa

  Bardzo prosty w obsłudze i w pełni bezpłatny program stworzony przez firmę Google, przeznaczony do katalogowania i prostej obróbki grafiki i fotografii.

 • FotoOffice

  FotoOffice 2007 HOME jest bezpłatną wersją FotoOffice, służy do przeglądania, edycji i archiwizowania fotografii.

 • FuturixImager

  Na rynku istnieje obecnie wiele przeglądarek grafik, walczących o uznanie użytkowników. Którą najlepiej wybrać, aby mieć maksymalny komfort użytkowania?

 • Ashampoo Slideshow Studio HD 2

  Z pewnością każdy użytkownik ma na swoim twardym dysku mnóstwo zdjęć. Najlepiej oglądać ja jako pokaz slajdów, czyli slideshow. Do tego celu może posłużyć Ashampoo Slideshow Studio HD 2, łatwy w obsłudze program pozwalający na wykonywanie fajnie wyglądających prezentacji.

 • gThumb Photo Manager 2.12.2

  gThumb Photo Manager 2.12.1 to cieszący się wielkim uznaniem program do przeglądania i komentowania grafiki w środowisku graficznym GNOME, używanym na systemach Linux. Jest to aplikacja całkowicie darmowa, za której używanie i pobrania nie musimy uiszczać żadnych opłat.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CodedColor PhotoStudio 5.4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie