Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CodedColor PhotoStudio 5.4

Kategoria: Przeglądarki grafiki
Producent: 1STEIN
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 11.1 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 729

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis CodedColor PhotoStudio 5.4

CodedColor PhotoStudio jest aplikacją służącą do odczytu, zarządzania oraz prostej edycji fotografii.
Program pozwala na skatalogowanie zdjęć, a także kadrowanie, zmiany rozmiaru fotografii, obracanie, dodawanie efektów. W CodedColor PhotoStudio można utworzyć pokaz slajdów, album w formacie PDF, a także dzięki możliwości eksportu albumu do HTML można udostępniać zdjęcia na stronach internetowych. Dodatkowo, po uiszczeniu stosownej opłaty, program umożliwia wysyłanie zdjęć MMS-em.
Uwaga!
Wersja Trial pozwala na 30 dni bezpłatnego używania programu.

Podobne Przeglądarki grafiki

 • XnView

  XnView Complete jest programem do konwersji i przeglądania plików graficznych. Umożliwia on otwarcie ponad 400 różnych typów plików oraz konwersję 50 formatów.

 • FotoOffice

  FotoOffice 2007 HOME jest bezpłatną wersją FotoOffice, służy do przeglądania, edycji i archiwizowania fotografii.

 • Zoner Photo Studio Free

  Wśród wielu przeglądarek grafiki na rynku, jedną z bardziej ciekawych jest Zoner Photo Studio Free 13. To darmowe wydanie płatnej wersji, która posiada mnóstwo zalet dostępnych w płatnym wydaniu.

 • Tux Paint

  Tux Paint 0.9.21c to dość nietypowa aplikacja graficzna, która przeznaczona jest dla młodszych użytkowników komputerów. Jej zadaniem jest posłużyć dzieciom do malowania swoich własnych obrazków, zaś samemu procesowi malowania czy kolorowania towarzyszą zabawne dźwięki.

 • Photoscape

  Bardzo proste w obsłudze, niezwykle popularne i posiadające mnóstwo opcji narzędzie przeznaczone do mniej zaawansowanych użytkowników.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CodedColor PhotoStudio 5.4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie