Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ashampoo Photo Commander 10.2

Kategoria: Przeglądarki grafiki
Producent: Ashampoo GmbH & Co. KG
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Data modyfikacji: 16.01.2013
Rozmiar: 145 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP
Liczba pobrań: 1946

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Ashampoo Photo Commander 10.2

Ashampoo Photo Commander służy do przeglądania, edycji oraz zarządzania zdjęciami.

Aplikacja udostępnia użytkownikowi liczne opcje, takie jak zmienianie wielkości obrazu, obracanie, prostą edycję: zmiany nasycenia, filtry. Ashampoo Photo Commander pozwala wyświetlić zdjęcia jako pokaz slajdów z możliwością ustawiania licznych opcji, a także tworzenie albumów i nagrywanie ich na płyty.
Uwaga!
Wersja Trial pozwala na 10 dni bezpłatnego używania programu bez rejestracji oraz 30 dni po zarejestrowaniu się.

Podobne Przeglądarki grafiki

 • FuturixImager

  Na rynku istnieje obecnie wiele przeglądarek grafik, walczących o uznanie użytkowników. Którą najlepiej wybrać, aby mieć maksymalny komfort użytkowania?

 • Vallen JPegger

  Vallen JPegger 5 to darmowy program do obsługi grafiki oraz edytowania tagów mp3

 • Ashampoo Slideshow Studio HD 2

  Z pewnością każdy użytkownik ma na swoim twardym dysku mnóstwo zdjęć. Najlepiej oglądać ja jako pokaz slajdów, czyli slideshow. Do tego celu może posłużyć Ashampoo Slideshow Studio HD 2, łatwy w obsłudze program pozwalający na wykonywanie fajnie wyglądających prezentacji.

 • Picasa

  Bardzo prosty w obsłudze i w pełni bezpłatny program stworzony przez firmę Google, przeznaczony do katalogowania i prostej obróbki grafiki i fotografii.

 • FastStone MaxView

  FastStone MaxView 2.5 to interesująca propozycja dla wszystkich, którzy szukają nie zabierającej dużo pamięci, uniwersalnej przeglądarki do różnego typu grafik.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Ashampoo Photo Commander 10.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie