Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ashampoo Photo Commander 10.2

Kategoria: Przeglądarki grafiki
Producent: Ashampoo GmbH & Co. KG
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Data modyfikacji: 16.01.2013
Rozmiar: 145 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP
Liczba pobrań: 1953

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Ashampoo Photo Commander 10.2

Ashampoo Photo Commander służy do przeglądania, edycji oraz zarządzania zdjęciami.

Aplikacja udostępnia użytkownikowi liczne opcje, takie jak zmienianie wielkości obrazu, obracanie, prostą edycję: zmiany nasycenia, filtry. Ashampoo Photo Commander pozwala wyświetlić zdjęcia jako pokaz slajdów z możliwością ustawiania licznych opcji, a także tworzenie albumów i nagrywanie ich na płyty.
Uwaga!
Wersja Trial pozwala na 10 dni bezpłatnego używania programu bez rejestracji oraz 30 dni po zarejestrowaniu się.

Podobne Przeglądarki grafiki

 • FastStone Image Viewer

  FastStone Image Viewer 4.2 to darmowa przeglądarka grafiki, służąca zarówno do oglądania zdjęć, jak też i do dokonywania niewielkich czynności edycyjnych. Przyda się z pewnością każdemu, kto lubi przeglądać swoje kolekcje.

 • ACDSee

  Spolszczenie popularnej przeglądarki graficznej w wersji 5

 • Photoscape

  Bardzo proste w obsłudze, niezwykle popularne i posiadające mnóstwo opcji narzędzie przeznaczone do mniej zaawansowanych użytkowników.

 • Zoner Photo Studio Professional

  Zoner Photo Studio Professional 13 to interesująca propozycja dla wszystkich użytkowników, którzy lubią podrasować swoje zdjęcia i grafiki. Program ten służy głównie do edycji fotografii, jednak nada się do wprowadzania zmian i poprawek na obrazki.

 • gThumb Photo Manager 2.12.2

  gThumb Photo Manager 2.12.1 to cieszący się wielkim uznaniem program do przeglądania i komentowania grafiki w środowisku graficznym GNOME, używanym na systemach Linux. Jest to aplikacja całkowicie darmowa, za której używanie i pobrania nie musimy uiszczać żadnych opłat.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Ashampoo Photo Commander 10.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie