Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ALSee 4.12 Beta 1

Kategoria: Przeglądarki grafiki
Producent: ESTsoft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 17.7 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 884

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis ALSee 4.12 Beta 1

ALSee jest bezpłatnym programem pozwalającym na odczyt i podstawową edycję grafiki.

Program jest prosty w obsłudze, posiada intuicyjny interfejs. ALSee pozwala  na wyświetlanie grafik jako pokazu slajdów, sortowanie, drukowanie z poziomu programu, konwertowanie, grupowe zmiany nazw dokumentów, a także na podstawowa edycję fotografii: zmiany rozmiaru, obroty, dodawanie ramek, efektów, filtrów itp.

ALSee wspiera formaty:
* ANI, * BMP, * CAL, * EPS, * FAX, * GIF, * IMG, * JBG, * JPE, * JPEG, * JPG, * MAC, * PBM , * PCD, * PCX, * PCT, * PGM, * PNG, * PPM, * PSD, * RAS, * TGA, * TIFF, * WMF.
Uwaga!
Licencja Freeware dotyczy wyłącznie niekomercyjnych zastosowań programu.

Podobne Przeglądarki grafiki

 • Zoner Photo Studio Professional

  Zoner Photo Studio Professional 13 to interesująca propozycja dla wszystkich użytkowników, którzy lubią podrasować swoje zdjęcia i grafiki. Program ten służy głównie do edycji fotografii, jednak nada się do wprowadzania zmian i poprawek na obrazki.

 • FastPictureViewer Professional

  FastPictureViewer Professional to ciekawa przeglądarka plików graficznych, która w porównaniu do innych tego typu aplikacji odznacza się szczególną szybkością działania i nowoczesnym interfejsem.

 • gThumb Photo Manager 2.12.2

  gThumb Photo Manager 2.12.1 to cieszący się wielkim uznaniem program do przeglądania i komentowania grafiki w środowisku graficznym GNOME, używanym na systemach Linux. Jest to aplikacja całkowicie darmowa, za której używanie i pobrania nie musimy uiszczać żadnych opłat.

 • Ashampoo Photo Commander

  Ashampoo Photo Commander służy do przeglądania, edycji oraz zarządzania zdjęciami.

 • ACDSee

  Spolszczenie popularnej przeglądarki graficznej w wersji 5


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ALSee 4.12 Beta 1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie