Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AhaView 4.01

Kategoria: Przeglądarki grafiki
Producent: Aha-Soft
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 1.3 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 865

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis AhaView 4.01

AhaView jest szybkim programem przeznaczonym do odczytu i konwersji dokumentów graficznych.

Aplikacja daje również możliwość katalogowania i opisywania grafiki. Pliki przeglądać można jako pokaz slajdów oraz jako miniatury. Funkcjonalnością program przypomina IrfanView.
AhaView wspiera formaty:
ANI, BMP, CUR , DCR, GIF, ICO, ICNS, JPG, JP2, PCX, PSD, PNG, PBM, RES, TGA, TIF, XBM, XPM, WMF oraz WBMP. 

Podobne Przeglądarki grafiki

 • FastPictureViewer Professional

  FastPictureViewer Professional to ciekawa przeglądarka plików graficznych, która w porównaniu do innych tego typu aplikacji odznacza się szczególną szybkością działania i nowoczesnym interfejsem.

 • FuturixImager

  Na rynku istnieje obecnie wiele przeglądarek grafik, walczących o uznanie użytkowników. Którą najlepiej wybrać, aby mieć maksymalny komfort użytkowania?

 • Zoner Photo Studio Free

  Wśród wielu przeglądarek grafiki na rynku, jedną z bardziej ciekawych jest Zoner Photo Studio Free 13. To darmowe wydanie płatnej wersji, która posiada mnóstwo zalet dostępnych w płatnym wydaniu.

 • FastStone MaxView

  FastStone MaxView 2.5 to interesująca propozycja dla wszystkich, którzy szukają nie zabierającej dużo pamięci, uniwersalnej przeglądarki do różnego typu grafik.

 • Picasa

  Bardzo prosty w obsłudze i w pełni bezpłatny program stworzony przez firmę Google, przeznaczony do katalogowania i prostej obróbki grafiki i fotografii.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AhaView 4.01Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie