Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ACDSee Photo Manager 16

Kategoria: Przeglądarki grafiki
Producent: ACD Systems International, Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 27.06.2013
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 189

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis ACDSee Photo Manager 16

ACDSee Photo Manager to jeden z najpopularniejszych aplikacji służąca do katalogowania oraz podstawowej edycji grafik. Oparta została na znanej przeglądarce graficznej o podobnej nazwie. Warto dodać, że program obsługuje łącznie ponad 100 różnych rodzajów plików graficznych oraz multimedialnych. Najnowsza wersja w porównaniu ze swoimi poprzednikami może pochwalić się dużo prostszym w obsłudze menu oraz systemem katalogowania.

Niemniej jednak pod względem edycji grafiki jest to program bardzo ubogi w funkcje i pozwoli nam jedynie na podstawowe czynności (zmiana rozmiaru, przycinanie, konwersja podstawowych formatów, obracanie, generowanie ramek, przycinanie krawędzi itp). Niemniej jednak jako program katalogujący sprawdza się doskonale. Spotkamy tutaj takie opcje, jak definiowanie kategorii, możliwość stworzenia dodatkowej kopii zapasowej, czy generowanie słów kluczowych.

ACDSee Photo Manager  zaoferuje także nieco dodatków, jak chociażby ciekawie wyglądający pokaz slajdów z takimi efektami jak podkład muzyczny, zbliżanie i oddalanie kamery, czy dodatkowe efekty graficzne. Wersja ta to TRIAL pozwalający bezpłatnie korzystać z programu przez okres 30 dni.

Podobne Przeglądarki grafiki

 • Tux Paint

  Tux Paint 0.9.21c to dość nietypowa aplikacja graficzna, która przeznaczona jest dla młodszych użytkowników komputerów. Jej zadaniem jest posłużyć dzieciom do malowania swoich własnych obrazków, zaś samemu procesowi malowania czy kolorowania towarzyszą zabawne dźwięki.

 • FastStone Image Viewer

  FastStone Image Viewer 4.2 to darmowa przeglądarka grafiki, służąca zarówno do oglądania zdjęć, jak też i do dokonywania niewielkich czynności edycyjnych. Przyda się z pewnością każdemu, kto lubi przeglądać swoje kolekcje.

 • ACDSee

  Spolszczenie popularnej przeglądarki graficznej w wersji 5

 • Ashampoo Photo Commander

  Ashampoo Photo Commander służy do przeglądania, edycji oraz zarządzania zdjęciami.

 • Zoner Photo Studio Free

  Wśród wielu przeglądarek grafiki na rynku, jedną z bardziej ciekawych jest Zoner Photo Studio Free 13. To darmowe wydanie płatnej wersji, która posiada mnóstwo zalet dostępnych w płatnym wydaniu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ACDSee Photo Manager 16Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie