Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ABBYY FineReader Professional 11.0

Kategoria: Przeglądarki grafiki
Producent: ABBYY
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 28.12.2009
Rozmiar: 397 MB
System operacyjny: Windows XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 3736

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis ABBYY FineReader Professional 11.0

­ABBYY FineReader Professional 11 to profesjonalne oprogramowanie OCR służące do uzyskiwania edytowalnych dokumentów z zeskanowanych dokumentów papierowych, plików PDF i zdjęć cyfrowych. To co wyróżnia ABBYY FineReader OCR Professional to technologia detekcji tekstu na zdjęciach,  technologia ADRT, przetwarzanie skomplikowanych dokumentów i zdjęć zrobionych aparatem z telefonu komórkowego. ABBYY FineReader 11 działa po polsku. Ściągnij wersję demonstracyjną już teraz.

ABBYY FineReader Professional Edition pozwala przekształcać zeskanowane dokumenty do formatu umożliwiającego edycję, m.in. na pliki Microsoft Word czy Excel. Technika adaptatywnego rozpoznawania dokumentów ADRT do rekonstrukcji logicznej struktury i formatowania dokumentu umożliwia rekonstrukcję oryginału nawet z 99% dokładnością. Program odtwarza takie elementy dokumentu jak: spisy treści, hierarchiczną strukturę nagłówków, stopki, przypisy, numery stron, adnotacje pod tabelami i grafiką i wykresami oraz style czcionek.

ABBYY FineReader 11 przyda się do przekształcania papierowych dokumentów, a co za tym idzie do ich edycji i archiwizacji. Dzięki jej funkcjom rozpoznawania układu stron zachowasz faksy, zdjęcia, dokumenty prawne, dokumenty z obszernymi tabelami, kody paskowe, strony przedstawiające skomplikowany układ graficzny, np. gazety. Przetestuj ABBYY FineReader 11 za darmo pobierając za darmo plik instalacyjny wersji demo.

ABBYY FineReader Professional daje wysokie efekty rozpoznawania cyfrowych zdjęć z aparatu i komórki, dzięki takim funkcjom jak korekcja szumów, poruszeń i zniekształceń obrazu. ABBYY FineReader 10 umożliwia edycję PDF – tworzenie przeszukiwalnych plików PDF lub PDF/A, ochronę hasłem i wysoki poziom kompresji dzięki mechanizmowi MRC. Szybkość pracy gwarantuje możliwość definiowania poleceń, opcja przekształcania wprost z aplikacji MS Office oraz dostęp do funkcji z poziomu Eksploratora Windows. Ściągnij wersję demo ABBYY FineReader 11 Pro.

Przetwarzane formaty obrazu
Formaty wejściowe: BMP, PCX, DCX, JPEG, JPEG 2000, JBIG2, PNG, TIFF, RGB, CMYK, PDF, XPS, DjVu, GIF, WDP. Formaty wyjściowe zapisu dokumentów: DOC, DOCX, XLS, XLSX, PPTX, RTF, PDF, PDF/A, HTML, CSV, TXT. Formaty wyjściowe zapisu obrazów: BMP, TIFF, RGB, CMYK, PCX, DCX, JPEG, JPEG 2000, JBIG2, PNG.

Licencja
Licencja wersji demonstracyjnej ABBYY FineReader Professional 11 zezwala na download za darmo.  Jeśli nie jesteś odbiorcą komercyjnym, sprawdź ABBYY FineReader Home 9.0. ABBYY Fine Reader professional w wersji trial pobierzesz za darmo z naszego serwisu.

Cena
Cena brutto ABBYY FineReader Pro 10 to 599 PLN, według cennika sklepu internetowego producenta  – finereader.pl.

Wymagania systemowe
Systemy operacyjne kompatybilne z ABBYY FineReader Professional 11: Windows XP,  Windows Server 2003, Windows Server 2008. ABBYY FineReader 10 współpracuje z Vista. Producent potwierdza współpracę ABBYY FineReader Professional 11 z Windows 7. ABBYY FineReader 10 w wersji pl działa od momentu instalacji.

Minimalne wymagania sprzętowe
Procesor 1 GHz, 512 MB RAM (kolejne 256 MB dla każdego dodatkowego rdzenia procesora), 500 MB do instalacji, 500 MB do pracy programu, skaner zgodny ze standardem TWAIN lub WIA, karta graficzna i monitor o rozdzielczości min. 1024×768, klawiatura, mysz lub inne urządzenie wskazujące.

Z tego samego działu pobierzesz najnowszy ABBYY FineReader Home Edition  – download wersji próbnej za free. Oprócz ABBYY FineReader 10 pobierz inne darmowe programy z działu Grafika i Biuro.

ABBYY FineReader 11 Professional Edition otrzymał najwyższą  ocenę z pośród testowanych programów,  zwyciężając po raz kolejny w kategorii aplikacji OCR. Program został także wyróżniony certyfikatem jakości przez redakcję serwisu Pobierz.pl

­Certyfikat___pl
­
­

Podobne Przeglądarki grafiki

 • FastPictureViewer Professional

  FastPictureViewer Professional to ciekawa przeglądarka plików graficznych, która w porównaniu do innych tego typu aplikacji odznacza się szczególną szybkością działania i nowoczesnym interfejsem.

 • IrfanView

  IrfanView program graficzny dostępny na darmowej licencji. Do pobrania najnowsza wersja dostępna na system operacyjny Windows .

 • Photoscape

  Bardzo proste w obsłudze, niezwykle popularne i posiadające mnóstwo opcji narzędzie przeznaczone do mniej zaawansowanych użytkowników.

 • Vallen JPegger

  Vallen JPegger 5 to darmowy program do obsługi grafiki oraz edytowania tagów mp3

 • FastStone Image Viewer

  FastStone Image Viewer 4.2 to darmowa przeglądarka grafiki, służąca zarówno do oglądania zdjęć, jak też i do dokonywania niewielkich czynności edycyjnych. Przyda się z pewnością każdemu, kto lubi przeglądać swoje kolekcje.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ABBYY FineReader Professional 11.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie