Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SWiSHmax 4.0

Kategoria: Projektowanie Flash
Producent: Pty Ltd
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Data modyfikacji: 26.03.2012
Rozmiar: 22.58 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 1107

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis SWiSHmax 4.0

SwiSHmax jest zaawansowanym środowiskiem przeznaczonym do pracy nad projektami w technologii flash. Produkt firmy Pty Ltd zawiera kompletny zestaw narzędzi, zdolny w pełni zadowolić nawet profesjonalnych odbiorców.

Oprogramowanie za sprawą wbudowanych i gotowych do użycia szablonów oraz biblioteki efektów specjalnych(wg zapewnień producenta jest ich ponad 200), udostępnia praktycznie niczym nieograniczone możliwości tworzenia wszelkiego rodzaju projektów. Dodatkowo aplikacja posiada edytor do tworzenia grafiki wektorowej oraz narzędzia do tworzenia własnych skryptów.

Integralną częścią SwiSHmax jest rozbudowany system pomocy, którego zadaniem jest płynne wprowadzenie użytkownika do większości opcji programu. Kluczowymi elementami są tu wbudowane przykłady i szablony, które pozwalają zapoznać się z zagadnieniami i pewnymi problemami spotykanymi podczas pracy w środowisku aplikacji.

Jeżeli szukasz innych programów związanych z technologią flash, zapraszamy do działu projektowanie flash.

Uwaga!
Wersja Trial pozwala bezpłatnie testować program przez 15 dni.

Podobne Projektowanie Flash

 • FlaX

  FlaX jest aplikacją pozwalającą tworzyć animowane, flashowe napisy.

 • KoolMoves

  KoolMoves jest programem służącym do tworzenia flashowych animacji.

 • Flash Capture

  Flash Capture jest programem służącym do zapisywania flashowych animacji znalezionych na stronach www.

 • CoffeeCup Firestarter

  CoffeeCup Firestarter to narzędzie do projektowania flash, które pozwala na tworzenie przyciągających oko animacji w tej technologii.

 • PowerPoint to Flash

  PowerPoint to Flash to idealne narzędzie dla każdego kto chce dokonać konwersji prezentacji multimedialnej na format Flash.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SWiSHmax 4.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie