Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sothink SWF Quicker 3.0.70524

Kategoria: Projektowanie Flash
Producent: SourceTec Software Co., LTD.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 15.7 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 1856

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Sothink SWF Quicker 3.0.70524

Sothink Swf Quicker jest środowiskiem przeznaczonym do pracy nad projektami internetowymi w technologii flash. Producent – SourceTec Software Co Ltd – przygotował nam kompletny zestaw narzędzi, będący realną konkurencją dla flagowego produktu firmy Adobe, Flash-a.


Program nadaje się do profesjonalnego tworzenia animacji, gier, banerów czy wszelkiego rodzaju aplikacji internetowych. Posiada wbudowany edytor Action Script oraz automatyczny kreator, dzięki któremu pracę z aplikacją może zacząć również niezaawansowany użytkownik. Dodatkowym atutem jest ogromna liczba szablonów i wzorów animacji, z których użytkownik może korzystać podczas pracy nad własnymi projektami. Dobrze pomyślany samouczek i system pomocy ułatwia start nawet początkującym osobom, powolutku wprowadzając w świat morza opcji i ustawień, a co za tym idzie, ogromnych możliwości środowiska.


Sothink Swf Quicker adresowany jest zarówno do profesjonalistów, jak i do osób z mniejszymi kwalifikacjami technicznymi. Możliwości oprogramowania pozwalają mu na stanowienie konkurencji nawet dla tych bardziej utytułowanych pozycji.


Jeżeli szukasz innych programów związanych z technologią flash, zapraszamy do działu projektowanie flash.


Uwaga!
Wersja Trial działa przez 30 dni.

Podobne Projektowanie Flash

 • PowerPoint to Flash

  PowerPoint to Flash to idealne narzędzie dla każdego kto chce dokonać konwersji prezentacji multimedialnej na format Flash.

 • Alligator Flash Designer

  Alligator Flash Designer to aplikacja, która spodoba się każdemu miłośnikowi animacji flash. Dzięki temu programowi można wykonywać swoje własne animacje – program posiada wszystko, co jest ku temu niezbędne.

 • CoffeeCup Firestarter

  CoffeeCup Firestarter to narzędzie do projektowania flash, które pozwala na tworzenie przyciągających oko animacji w tej technologii.

 • Sothink SWF Decompiler

  Sothink SWF Decompiler to aplikacja służąca dekompilacji, bądź jak kto woli dekodowaniu plików SWF.

 • FlaX

  FlaX jest aplikacją pozwalającą tworzyć animowane, flashowe napisy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Sothink SWF Quicker 3.0.70524Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie