Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sothink SWF Decompiler 5.6.546

Kategoria: Projektowanie Flash
Producent: SourceTec Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 29.06.2010
Rozmiar: 10.2 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 349

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Sothink SWF Decompiler 5.6.546

Sothink SWF Decompiler 5.6.546 to rozbudowany program umożliwiający dowolną dekompilację animacji Flash zapisanych w tytułowym formacie SWF. Głównymi zaletami tej aplikacji jest możliwość wyciągnięcia z animacji plików dźwiękowych, zapisywanych potem w formacie MP3, a także zapisywanie grafik w najpopularniejszych formatach, począwszy od JPG, a skończywszy na PNG.

Pełna wersja Sothink SWF Decompiler 5.6.546 pozwala także na edycję wskazanych animacji, zmianę czcionek, przycisków czy też klatek.  Niestety Sothink SWF Decompiler 5.6.546 nie jest za darmo rozpowszechniany, a dostępna w naszym serwisie wersja trial pozwala na 30dniowe testy tej aplikacji. Warto także pamiętać, że nie ma Sothink SWF Decompiler 5.6.546 po polsku co może utrudnić poznanie wszystkich funkcji tej aplikacji użytkownikom nie znającym języka angielskiego. Spolszczenie Sothink SWF Decompiler 5.6.546 mogłoby znacznie wpłynąć na popularność tego programu w naszym kraju i miejmy nadzieję, że się ukarze.

Download Sothink SWF Decompiler oprócz wspomnianego na początku formatu SWF, obsługuje również animacje Flash zapisane w formacie EXE. Program posiada również wbudowany odtwarzacz, który pozwala na przeglądanie zmian i animacji. SWF Decompiler Sothink to niezbędna aplikacja do obsługi animacji Flash. Nie powinno być problemów z uruchomieniem Sothink SWF Decompiler 5.6.546 pod Windows 7. Nie ma natomiast specjalnej wersji Sothink SWF Decompiler 5.6.546 pod Linux.

Podobne Projektowanie Flash

 • PowerPoint to Flash

  PowerPoint to Flash to idealne narzędzie dla każdego kto chce dokonać konwersji prezentacji multimedialnej na format Flash.

 • FlaX

  FlaX jest aplikacją pozwalającą tworzyć animowane, flashowe napisy.

 • Flash Capture

  Flash Capture jest programem służącym do zapisywania flashowych animacji znalezionych na stronach www.

 • Flash iMap Builder

  Flash iMap Builder to interesujące narzędzie pozwalające na tworzenie interaktywnych map w technologi flash.

 • Powerbullet Presenter

  Powerbullet Presenter to aplikacja przeznaczona do projektowania prezentacji w technologii flash.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Sothink SWF Decompiler 5.6.546Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie