Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sothink SWF Decompiler 7.1

Kategoria: Projektowanie Flash
Producent: SourceTec Software Co., LTD.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Data modyfikacji: 26.03.2012
Rozmiar: 25 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 866

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Sothink SWF Decompiler 7.1

Niekiedy użytkownikowi przydaje się aplikacja, umożliwiająca dekodowanie plików, stworzonych w formacie Flash. Sothink SWF Decompiler dokonuje właśnie takiej dekompilacji, co więcej w sposób prosty i bezproblemowy.

Aplikacja jest niezwykle rozbudowana, posiadająca w sobie szereg różnego typu narzędzi, które ułatwiają bądź to dekodowanie całego pliku, bądź eksport jego elementów składowych. Umożliwia więc m.in. eksportowanie kodu ActionScript  do pliku tekstowego (bądź .bin jak kto woli), zapisywanie dźwięków z pliku Flash do jednego z popularnych formatów, w tym mp3 itd. Oczywiście podobną procedurę można zastosować do obrazów czy filmów wideo, zapisując je odpowiednio do formatów: JPG, BMP, FLV i innych.

Jeśli prezentacja posiadała jakiekolwiek grafiki, nic nie stoi na przeszkodzie by dokonać eksportu również ich, zapisując je jako obrazki wektorowe. Jakby tego było mało aplikacja bezproblemowo rozpoznaje również inne elementy składowe, takie jak czcionki, elementy 2D i 3D, co więcej program radzi sobie równie dobrze z prezentacją zapisaną w formacie .SWF, jak i .exe.

Podobne Projektowanie Flash

 • FlaX

  FlaX jest aplikacją pozwalającą tworzyć animowane, flashowe napisy.

 • Alligator Flash Designer

  Alligator Flash Designer to aplikacja, która spodoba się każdemu miłośnikowi animacji flash. Dzięki temu programowi można wykonywać swoje własne animacje – program posiada wszystko, co jest ku temu niezbędne.

 • Flash iMap Builder

  Flash iMap Builder to interesujące narzędzie pozwalające na tworzenie interaktywnych map w technologi flash.

 • Powerbullet Presenter

  Powerbullet Presenter to aplikacja przeznaczona do projektowania prezentacji w technologii flash.

 • KoolMoves

  KoolMoves jest programem służącym do tworzenia flashowych animacji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Sothink SWF Decompiler 7.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie