Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PowerPoint to Flash 2.6

Kategoria: Projektowanie Flash
Producent: Dreamingsoft, Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Data modyfikacji: 26.03.2012
Rozmiar: 0,9 Mb
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 7905

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis PowerPoint to Flash 2.6

PowerPoint to Flash to, jak sama nazwa wskazuje aplikacja pozwalająca na szybką i bezproblemową konwersję plików stworzonych w programie Microsoftu i sprawną konwersję na format Flash.

Narzędzie to zostało stworzone głównie w celu ułatwienia codziennej pracy przy prezentacjach. Jeśli dany użytkownik posiada na dysku swojego komputera tego typu plik, stworzony w programie PowerPoint i chce zmodyfikować go tak by w całości był wykonany w technologii flash, to PowerPoint to Flash jest idealnym rozwiązaniem dla niego.

Taka procedura wpływa przede wszystkim na zwiększenie zasięgu prezentacji, bowiem nie będzie ona już wymagała zainstalowanego programu PowerPoint by ją uruchomić. Konwersja do formatu flash umożliwia również większą dozę bezpieczeństwa, bowiem tego typu prezentację nie sposób zmodyfikować.

Aby dokonać konwersji nie wymagana jest żadna wiedza programistyczna, aplikacja bowiem w pełni automatyzuje cały proces. Nic nie stoi również na przeszkodzie by dokonać konwersji wielu prezentacji za jednym razem. Interfejs użytkownika został skonstruowany w taki sposób by bezproblemowo wspierać technikę drag and drop, stąd nawet jeśli komuś zdarzy się nie zrozumieć opcji programu to może sprawnie w nim działać.

Podobne Projektowanie Flash

 • FlaX

  FlaX jest aplikacją pozwalającą tworzyć animowane, flashowe napisy.

 • KoolMoves

  KoolMoves jest programem służącym do tworzenia flashowych animacji.

 • Alligator Flash Designer

  Alligator Flash Designer to aplikacja, która spodoba się każdemu miłośnikowi animacji flash. Dzięki temu programowi można wykonywać swoje własne animacje – program posiada wszystko, co jest ku temu niezbędne.

 • Flash iMap Builder

  Flash iMap Builder to interesujące narzędzie pozwalające na tworzenie interaktywnych map w technologi flash.

 • CoffeeCup Firestarter

  CoffeeCup Firestarter to narzędzie do projektowania flash, które pozwala na tworzenie przyciągających oko animacji w tej technologii.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PowerPoint to Flash 2.6

dodał: ~hahaha , 06.06.2010

to jest jakies chore.\nczemu sie nie da sciagnac?

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie