Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Powerbullet Presenter 1.35

Kategoria: Projektowanie Flash
Producent: DDD Pty Ltd
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 3.16 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, NT
Liczba pobrań: 2303

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Powerbullet Presenter 1.35

­Powerbullet Presenter to prosta i nieskomplikowana aplikacja do tworzenia prezentacji multimedialnych w technologii flash.

Jak mówią sami twórcy, aby zacząć pracę z programem i stworzyć swoją pierwszą prezentację wystarczy posiadać podstawową wiedzę, zdobytą np. w programie Word. Podstawowe operacje składowe dokonują się przez jedno, bądź kilka kliknięć myszą.

Głównym zadaniem Powerbullet Presenter jest tworzenie wielostronicowych prezentacji, które są powszechnie używane w elektronicznych broszurach, katalogach i popularnych „splash screenach”. Podobnie, jak w przypadku popularnego Power Pointa, również w tym programie do ­projektowania flash można stworzyć prezentację, która będzie uruchamiała się sama, lub taką, której strony będą pojawiały się dopiero po kliknięciu przez użytkownika.

Doskonale wręcz został skonstruowany eksport gotowego projektu. Ten można bowiem wykonać za pomocą pliku HTML z wgranym kodem, tak by bezproblemowo przedstawić prezentację na stronie www. Nic nie stoi również na przeszkodzie by stworzyć plik .exe, który można uruchamiać bez konieczności stałego połączenia z internetem.

Podobne Projektowanie Flash

 • KoolMoves

  KoolMoves jest programem służącym do tworzenia flashowych animacji.

 • Sothink SWF Decompiler

  Sothink SWF Decompiler to aplikacja służąca dekompilacji, bądź jak kto woli dekodowaniu plików SWF.

 • CoffeeCup Firestarter

  CoffeeCup Firestarter to narzędzie do projektowania flash, które pozwala na tworzenie przyciągających oko animacji w tej technologii.

 • Flash iMap Builder

  Flash iMap Builder to interesujące narzędzie pozwalające na tworzenie interaktywnych map w technologi flash.

 • PowerPoint to Flash

  PowerPoint to Flash to idealne narzędzie dla każdego kto chce dokonać konwersji prezentacji multimedialnej na format Flash.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Powerbullet Presenter 1.35Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie