Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

KoolMoves 8.2

Kategoria: Projektowanie Flash
Producent: Lucky Monkey Designs LLC
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Data modyfikacji: 24.11.2011
Rozmiar: 6.19 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 202

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis KoolMoves 8.2

KoolMoves jest aplikacją przeznaczoną do tworzenia profesjonalnych animacji w technologii flash. Produkt firmy Lucky Monkey Designs LLC jest płatnym programem dostępnym również w wersji demonstracyjnej, posiadającej ograniczenia w dziedzinie zapisu naszych projektów i czasu jego działania.
Producent udostępnia użytkownikowi pokaźny zestaw wyspecjalizowanych narzędzi służących do tworzenia animacji i filmów dedykowanych zastosowaniom internetowym, pokazów slajdów i różnorodnych efektów specjalnych. Aplikacja posiada zarówno zestaw wbudowanych skryptów i szablonów, które użytkownik może dowolnie dostosowywać do własnych potrzeb jak i narzędzia umożliwiające mu tworzenie całych projektów od zera.

Niewątpliwą zaletą KoolMoves jest rozbudowany system poradników, które płynnie  wprowadzają  w arkana pracy z programem. Co więcej podczas pierwszego uruchomienia aplikacja za pomocą prostej ankiety, ustala poziom zaawansowania użytkownika  i później dostosowuje proponowane poradniki i podpowiedzi do otrzymanych wyników.

KoolMoves z racji mnogości udostępnianych możliwości jest ciekawą alternatywą dla konkurencji, a za sprawą rewelacyjnych i dobrze zorganizowanych poradników, może być doskonałym narzędziem do stawiania swoich pierwszych kroków w pracy ze środowiskiem flash.


Podobne Projektowanie Flash

 • Powerbullet Presenter

  Powerbullet Presenter to aplikacja przeznaczona do projektowania prezentacji w technologii flash.

 • Alligator Flash Designer

  Alligator Flash Designer to aplikacja, która spodoba się każdemu miłośnikowi animacji flash. Dzięki temu programowi można wykonywać swoje własne animacje – program posiada wszystko, co jest ku temu niezbędne.

 • CoffeeCup Firestarter

  CoffeeCup Firestarter to narzędzie do projektowania flash, które pozwala na tworzenie przyciągających oko animacji w tej technologii.

 • Flash Capture

  Flash Capture jest programem służącym do zapisywania flashowych animacji znalezionych na stronach www.

 • Sothink SWF Decompiler

  Sothink SWF Decompiler to aplikacja służąca dekompilacji, bądź jak kto woli dekodowaniu plików SWF.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: KoolMoves 8.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie