Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Flashation 1.34

Kategoria: Projektowanie Flash
Producent: Flashation
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 1.9 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 167

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Flashation 1.34

Flashation jest programem służącym do tworzenia flashowych butonów oraz menu. Program jest prosty w obsłudze, co prawda brak polskiej wersji językowej nieco utrudnia współprace z narzędziem, ale po dłuższym w wdrożeniu, można osiągnąć pewien automatyzm pracy.

Pracę rozpoczyna się od wyboru buttona, a tych jest całkiem sporo. Do dyspozycji są bardziej zaawansowane animacje z różnymi wyskakującymi elementami, jak i zwykle klasyczne, bardzo proste podświetlane przyciski. Kolejnym etapem na drodze do stworzenia menu, jest dostosowanie wyglądu buttona począwszy od dopasowania liczby kolumn, kolory wyświetlania tła, napisów czy podświetlania.

Flashationdaje możliwość dołożenia dodatkowych możliwości do menu, jak elementy dźwiękowe po kliknięciu czy przy najechaniu myszką na dany button. Niestety brak języka polskiego i polskich liter, mocno ogranicza wykorzystanie programu w kraju nad Wisłą, tym bardziej, że jest to wersja demonstracyjna. Więcej podobnych aplikacje w kategorii: projektowanie flash.

Podobne Projektowanie Flash

 • PowerPoint to Flash

  PowerPoint to Flash to idealne narzędzie dla każdego kto chce dokonać konwersji prezentacji multimedialnej na format Flash.

 • Powerbullet Presenter

  Powerbullet Presenter to aplikacja przeznaczona do projektowania prezentacji w technologii flash.

 • CoffeeCup Firestarter

  CoffeeCup Firestarter to narzędzie do projektowania flash, które pozwala na tworzenie przyciągających oko animacji w tej technologii.

 • FlaX

  FlaX jest aplikacją pozwalającą tworzyć animowane, flashowe napisy.

 • Alligator Flash Designer

  Alligator Flash Designer to aplikacja, która spodoba się każdemu miłośnikowi animacji flash. Dzięki temu programowi można wykonywać swoje własne animacje – program posiada wszystko, co jest ku temu niezbędne.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Flashation 1.34Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie