Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Flash4D - Flash Intro Builder 5.1

Kategoria: Projektowanie Flash
Producent: IntroWizard Technologies
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 9.2 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 1142

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Flash4D - Flash Intro Builder 5.1

Flash4D – Flash Initro Builder jest aplikacją, która umożliwia użytkownikowi tworzenie multimedialnych animowanych filmów w formacie SWF(Shockwave Flash Object). Zbudowane projekty mogą być wykorzystywane na stronach internetowych, prezentacjach czy być nagrywane w formie filmów na zewnętrznych nośnikach danych.

Do pracy z aplikacją nie jest wymagana wiedza o technologii flash, ponieważ wewnętrzna struktura  programu polega na obudowaniu szczegółów technicznych prostym interfejsem graficznym. Użytkownikowi zostają udostępnione wbudowane szablony animacji, które w szerokim zakresie może dostosowywać do własnych potrzeb. Dodatkowo możliwe jest dołączanie własnych zdjęć i muzyki, które również można dowolnie edytować.

Flash4D jest ciekawą propozycją dla osób, które chcą bez zaawansowanej wiedzy technicznej, w prosty i szybki sposób ożywić swoje prezentacje czy strony internetowe. Dzięki przyjaznemu interfejsowi oraz rozbudowanemu systemowi pomocy, użytkownik płynnie wprowadzany jest do środowiska i systemu pracy z programem.

W wersji demo została ograniczona liczba wbudowanych szablonów oraz wyłączono opcje dodawania zewnętrznych obrazów i muzyki.

Więcej tego typu programów dostępnych w kategorii projektowanie flash.

Podobne Projektowanie Flash

 • Powerbullet Presenter

  Powerbullet Presenter to aplikacja przeznaczona do projektowania prezentacji w technologii flash.

 • Flash Capture

  Flash Capture jest programem służącym do zapisywania flashowych animacji znalezionych na stronach www.

 • CoffeeCup Firestarter

  CoffeeCup Firestarter to narzędzie do projektowania flash, które pozwala na tworzenie przyciągających oko animacji w tej technologii.

 • Flash iMap Builder

  Flash iMap Builder to interesujące narzędzie pozwalające na tworzenie interaktywnych map w technologi flash.

 • Sothink SWF Decompiler

  Sothink SWF Decompiler to aplikacja służąca dekompilacji, bądź jak kto woli dekodowaniu plików SWF.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Flash4D - Flash Intro Builder 5.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie