Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Flash iMap Builder 6

Kategoria: Projektowanie Flash
Producent: A4Desk
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Data modyfikacji: 22.03.2012
Rozmiar: 14 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, 2003, Vista
Liczba pobrań: 512

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Flash iMap Builder 6

Flash iMap Builder to, jak sama nazwa wskazuje narzędzie służące tworzeniu interaktywnych map w znanej technologii flash.

Interaktywne mapy to coraz częściej używana technologia, która pomaga w tworzeniu odpowiednio rozbudowanych wizualizacji. Korzystają z nich zarówno graficy, jak i architekci, choć większość aplikacji tego typu zdaje się być niezwykle skomplikowana. Flash iMap Builder został skonstruowany w taki sposób by zadać kłam powszechnemu poglądowi o trudnościach z użytkowaniem takich aplikacji.

Przede wszystkim został stworzony w technologii flash, która sama w sobie jest niezwykle elastyczna i każdy z łatwością może wykorzystać ją do swoich własnych potrzeb. Dodatkowo program posiada imponującą bazę map Świata, Europy, Kanady i USA, inne można bezproblemowo dokupić na stronie producenta.

Każdy tworzący mapę może też zdefiniować znaczniki TITLE i META, by łatwiej określić daną lokalizację oraz zapisać efekt końcowy do pliku HTML, umożliwiając tym samym jego dalszą dystrybucję. Oczywiście legendę każdej mapy tworzy użytkownik, w zależności od jego preferencji. Otrzymuje on więc do dyspozycji pipetę kolorów oraz możliwość powiązania danej barwy z konkretnymi danymi zawartymi na mapie.

Podobne Projektowanie Flash

 • PowerPoint to Flash

  PowerPoint to Flash to idealne narzędzie dla każdego kto chce dokonać konwersji prezentacji multimedialnej na format Flash.

 • Alligator Flash Designer

  Alligator Flash Designer to aplikacja, która spodoba się każdemu miłośnikowi animacji flash. Dzięki temu programowi można wykonywać swoje własne animacje – program posiada wszystko, co jest ku temu niezbędne.

 • CoffeeCup Firestarter

  CoffeeCup Firestarter to narzędzie do projektowania flash, które pozwala na tworzenie przyciągających oko animacji w tej technologii.

 • Powerbullet Presenter

  Powerbullet Presenter to aplikacja przeznaczona do projektowania prezentacji w technologii flash.

 • KoolMoves

  KoolMoves jest programem służącym do tworzenia flashowych animacji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Flash iMap Builder 6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie