Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Flash Capture 3.3

Kategoria: Projektowanie Flash
Producent: Dreamingsoft, Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Data modyfikacji: 10.01.2014
Rozmiar: 3.8 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 1287

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Flash Capture 3.3

Flash Capture jest niewielkim programem służącym do zapisywania i zarządzania animacjami flash pobieranych ze stron internetowych.


Aplikacja firmy Dreamingsoft Inc. współpracuje z przeglądarką Internet Explorer 9. Podczas procesu instalacji zostaje dodany pasek narzędziowy, dzięki któremu tzw. jednym kliknięciem jesteśmy w stanie dostać się do głównych funkcji programu. Flash Capture po uruchomieniu automatycznie wykrywa wszystkie animacje flash, znajdujące się na odwiedzanej przez nas witrynie. Za pomocą prostego systemu zaznaczania i odznaczania wybieramy te pliki, które nas interesują i zapisujemy je w wybranym przez nas folderze.


Wraz z programem instalowane są Flash Player i Video Conwerter plików SWF, dzięki czemu po zaledwie jednej instalacji, użytkownik dostaje kompletne oprogramowanie do pracy z animacjami flash.


Jeżeli szukasz innych programów związanych z technologią flash, zapraszamy do działu projektowanie flash.


Uwaga!
Wersja Trial pozwala na darmowe używanie programu przez 14 dni.

Podobne Projektowanie Flash

 • Flash iMap Builder

  Flash iMap Builder to interesujące narzędzie pozwalające na tworzenie interaktywnych map w technologi flash.

 • PowerPoint to Flash

  PowerPoint to Flash to idealne narzędzie dla każdego kto chce dokonać konwersji prezentacji multimedialnej na format Flash.

 • CoffeeCup Firestarter

  CoffeeCup Firestarter to narzędzie do projektowania flash, które pozwala na tworzenie przyciągających oko animacji w tej technologii.

 • Alligator Flash Designer

  Alligator Flash Designer to aplikacja, która spodoba się każdemu miłośnikowi animacji flash. Dzięki temu programowi można wykonywać swoje własne animacje – program posiada wszystko, co jest ku temu niezbędne.

 • Powerbullet Presenter

  Powerbullet Presenter to aplikacja przeznaczona do projektowania prezentacji w technologii flash.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Flash Capture 3.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie