Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Flash Album Creator 2.15

Kategoria: Projektowanie Flash
Producent: Dreamingsoft, Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 1.5 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 685

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Flash Album Creator 2.15

Flash Album Creator jest malutką aplikacją służącą do przygotowywania multimedialnych pokazów zdjęć. Dzięki programowi firmy Dreamingsoft Inc. użytkownik może w prosty i szybki sposób, tchnąć nowe wirtualne życie do swoich standardowych prezentacji.


Interfejs programu składa się z trzech podstawowych elementów:


 • przewijanego okna z dostępnymi zdjęciami

 • okna podglądu naszej prezentacji

 • okna ustawień


Użytkownik może decydować o najdrobniejszych detalach związanych z projekcją, zaczynając od czasu wyświetlania poszczególnych zdjęć, a kończąc na możliwości wyeksponowania konkretnych ich fragmentów i korzystaniu z wbudowanych animacji. Przydatną funkcjonalnością jest możliwość decydowania o zastosowywaniu konkretnych opcji do pojedynczych zdjęć lub do całego ich zestawu, co niejednokrotnie zaoszczędza nam wiele czasu.


Program z racji intuicyjnej obsługi oraz niewspółmiernie dużych możliwości w stosunku do swoich rozmiarów, jest ciekawą pozycją dla ludzi, którzy chcą dodać kolejny wymiar do swoich prezentacji.


Jeżeli szukasz innych programów związanych z technologią flash, zapraszamy do działu projektowanie flash.


Uwaga!
Wersja Trial pozwala na 30 uruchomień.

Podobne Projektowanie Flash

 • PowerPoint to Flash

  PowerPoint to Flash to idealne narzędzie dla każdego kto chce dokonać konwersji prezentacji multimedialnej na format Flash.

 • Alligator Flash Designer

  Alligator Flash Designer to aplikacja, która spodoba się każdemu miłośnikowi animacji flash. Dzięki temu programowi można wykonywać swoje własne animacje – program posiada wszystko, co jest ku temu niezbędne.

 • CoffeeCup Firestarter

  CoffeeCup Firestarter to narzędzie do projektowania flash, które pozwala na tworzenie przyciągających oko animacji w tej technologii.

 • FlaX

  FlaX jest aplikacją pozwalającą tworzyć animowane, flashowe napisy.

 • Flash Capture

  Flash Capture jest programem służącym do zapisywania flashowych animacji znalezionych na stronach www.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Flash Album Creator 2.15Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie