Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Flash Admin 1.0

Kategoria: Projektowanie Flash
Producent: Dreamingsoft, Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 1.6 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 731

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Flash Admin 1.0

Jeśli w nazwie programu pojawia się słowo „admin” to zazwyczaj jest on aplikacją umożliwiającą zarządzanie projektem, danymi, informacjami itd. Flash Admin został stworzony właśnie w celu administrowania plikami Flash, jakie znajdują się na dysku naszego komputera.

Flash Admin to aplikacja, która powinna znaleźć się na komputerze niemal każdej osoby, projektującej w technologii flash. Mnogość jej opcji i łatwość obsługi sprawiają, że w prosty sposób można dokonywać na plikach wielu czynności jednocześnie. Możemy więc podejrzeć plik i jego zawartość, skonwertować do innego formatu również do .exe. Zaimplementowano również opcję, pozwalającą na umieszczenie animacji bezpośrednio na stronie internetowej, przy użyciu prostego kreatora.

Oczywiście żadna z powyższych opcji nie wymaga od użytkownika żadnej wiedzy programistycznej. Flash Admin został skonstruowany w taki sposób by operować w nim przy pomoc kilku kliknięć myszki. Dodatkowo narzędzie jest w pełni kompatybilne z systemem „drag and drop”, co znacząco ułatwia i przyspiesza pracę.

Jeśli użytkownik potrzebuje pokazać swoją pracę np. zleceniodawcy, gdy ta jeszcze nie została ukończona, dzięki Flash Admin jest w stanie wykonać zrzuty ekranu danego projektu.

Podobne Projektowanie Flash

 • Alligator Flash Designer

  Alligator Flash Designer to aplikacja, która spodoba się każdemu miłośnikowi animacji flash. Dzięki temu programowi można wykonywać swoje własne animacje – program posiada wszystko, co jest ku temu niezbędne.

 • Sothink SWF Decompiler

  Sothink SWF Decompiler to aplikacja służąca dekompilacji, bądź jak kto woli dekodowaniu plików SWF.

 • PowerPoint to Flash

  PowerPoint to Flash to idealne narzędzie dla każdego kto chce dokonać konwersji prezentacji multimedialnej na format Flash.

 • FlaX

  FlaX jest aplikacją pozwalającą tworzyć animowane, flashowe napisy.

 • KoolMoves

  KoolMoves jest programem służącym do tworzenia flashowych animacji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Flash Admin 1.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie