Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CoffeeCup Photo Gallery 5.9

Kategoria: Projektowanie Flash
Producent: CoffeeCup Software, Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 9.5 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 578

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis CoffeeCup Photo Gallery 5.9

Projektowanie flash to dziedzina, która daje niezwykle bogaty wachlarz możliwości. Można dzięki niej stworzyć przyciągającą oko animację, przycisk, interaktywną mapę i wiele innych elementów, wzbogacających stronę internetową. Jedną z nich jest, stworzona w technologii flash galeria zdjęć, przy tworzeniu której pomocny okazuje się program CoffeCup Photo Gallery.

CoffeCup to firma zajmująca się produkcją aplikacji związanych z projektowaniem flash. Każde narzędzie tworzone jest w taki sposób, żeby maksymalnie ułatwić nad nim pracę, nawet osobom, które nie miały styczności z użytą w nim technologią.

Tak naprawdę tworzenie galerii w tym programie jest dziecinnie proste. Jedyne co musimy zrobić to dosłownie klikać myszką, dokonując wyboru najpierw stylu galerii, potem sposobu animacji, w końcu metody eksportu całego projektu.

To oczywiście jedynie podstawowa funkcjonalność. Raz stworzony album możemy bowiem eksportować na własną stronę, edytować, podzielić się ze znajomymi itd. Wszystko wykonywane jest za nas, również kodowanie galerii, toteż nie musimy znać się na skomplikowanym niekiedy kodowaniu.

Aplikacja radzi sobie sprawnie z plikami formatu: JPG, GIF, PNG, BMP i innymi, automatycznie skalując zdjęcia i dostrajając je do wybranego schematu.

Podobne Projektowanie Flash

 • CoffeeCup Firestarter

  CoffeeCup Firestarter to narzędzie do projektowania flash, które pozwala na tworzenie przyciągających oko animacji w tej technologii.

 • PowerPoint to Flash

  PowerPoint to Flash to idealne narzędzie dla każdego kto chce dokonać konwersji prezentacji multimedialnej na format Flash.

 • KoolMoves

  KoolMoves jest programem służącym do tworzenia flashowych animacji.

 • Powerbullet Presenter

  Powerbullet Presenter to aplikacja przeznaczona do projektowania prezentacji w technologii flash.

 • Alligator Flash Designer

  Alligator Flash Designer to aplikacja, która spodoba się każdemu miłośnikowi animacji flash. Dzięki temu programowi można wykonywać swoje własne animacje – program posiada wszystko, co jest ku temu niezbędne.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CoffeeCup Photo Gallery 5.9Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie