Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CoffeeCup Firestarter 7.2

Kategoria: Projektowanie Flash
Producent: CoffeeCup Software, Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Data modyfikacji: 23.03.2012
Rozmiar: 7.0 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 388

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis CoffeeCup Firestarter 7.2

Oto kolejne, naprawdę świetne narzędzie do tworzenia rozbudowanych animacji w technologii flash.

W zasadzie nic nie stoi na przeszkodzie by stworzyć przy pomocy tej aplikacji cokolwiek chcemy, zaczynając od banerów, kończąc na rozbudowanych animacjach innego typu. Interfejs programu jest bardzo intuicyjny i prosty w obsłudze, toteż nawet osoby nie mające do tej pory styczności z technologią flash, poradzą sobie z nim bez problemu.

Co ciekawe CoffeCup FireStarter jest aplikacją o wiele bardziej rozbudowaną niż programy konkurencji. Nie musimy się więc ograniczać do animowanych banerów czy teł, ale bez problemu stworzyć w nim nawet interaktywne mapy. Ponadto narzędzie to jest uznawane za najszybsze i zdecydowanie najprostsze w dziedzinie projektowania flash.

Program posiada wbudowanych ponad 60 efektów, jakie można wykorzystać w projekcie. Nic nie stoi również na przeszkodzie by owe efekty połączyć, tworząc tym samym nowy. Ciekawą opcją jest również konwertowanie animacji GIF na format Flash, co znacząco przyspiesza i ułatwia nam pracę.

Interesujące jest również zaimplementowanie w programie opcji do umieszczania projektów bezpośrednio na serwer FTP.

Podobne Projektowanie Flash

 • Flash Capture

  Flash Capture jest programem służącym do zapisywania flashowych animacji znalezionych na stronach www.

 • PowerPoint to Flash

  PowerPoint to Flash to idealne narzędzie dla każdego kto chce dokonać konwersji prezentacji multimedialnej na format Flash.

 • Sothink SWF Decompiler

  Sothink SWF Decompiler to aplikacja służąca dekompilacji, bądź jak kto woli dekodowaniu plików SWF.

 • Alligator Flash Designer

  Alligator Flash Designer to aplikacja, która spodoba się każdemu miłośnikowi animacji flash. Dzięki temu programowi można wykonywać swoje własne animacje – program posiada wszystko, co jest ku temu niezbędne.

 • Powerbullet Presenter

  Powerbullet Presenter to aplikacja przeznaczona do projektowania prezentacji w technologii flash.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CoffeeCup Firestarter 7.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie