Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Amara News Ticker 3.0

Kategoria: Projektowanie Flash
Producent: Amara Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Data modyfikacji: 22.03.2012
Rozmiar: 3.1 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 618

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Amara News Ticker 3.0

Często zdarza się nam zapomnieć o kilku istotnych sprawach, spotkaniach, wydarzeniach. Wtedy z pomocą przychodzą charakterystyczne, samoprzylepne karteczki, na których zapisujemy najważniejsze rzeczy. Amara News Ticker pozwala nam na tworzenie właśnie takich przypomnień, co więcej w technologii flash.

Każda kartka, choć powinno się używać tytułowej nazwy „ticker” tworzona jest w popularnym formacie .SWF, umożliwiającym uruchomienie jej w każdej przeglądarce internetowej, niezależnie od systemu operacyjnego, jaki mamy zainstalowany na dysku. Co więcej, przy tworzeniu tickerów nie wymagana jest jakakolwiek wiedza związana z technologią flash. Wszystko dokonuje się dosłownie przy pomocy kilku kliknięć myszą.

Program został stworzony w taki sposób, by nawet osoby niezaawansowane nie miały z nim najmniejszego problemu. Dlatego też jego interfejs działa tak by co chwilę „raczyć” użytkownika wyskakującymi komunikatami. Wszystko po to by praca z tym narzędziem do projektowania flash nie stała się uciążliwa i męcząca.

Możliwości jest co niemiara. Do raz stworzonej kartki można dodać m.in. opcjonalny XML, linki, tła, kolory, akcje (np. przy najechaniu kursorem myszy), dźwięk i wiele innych. W ten sposób żadna kartka nie będzie taka sama, a możliwości konfiguracyjnych jest naprawdę sporo.

Podobne Projektowanie Flash

 • Alligator Flash Designer

  Alligator Flash Designer to aplikacja, która spodoba się każdemu miłośnikowi animacji flash. Dzięki temu programowi można wykonywać swoje własne animacje – program posiada wszystko, co jest ku temu niezbędne.

 • PowerPoint to Flash

  PowerPoint to Flash to idealne narzędzie dla każdego kto chce dokonać konwersji prezentacji multimedialnej na format Flash.

 • Flash iMap Builder

  Flash iMap Builder to interesujące narzędzie pozwalające na tworzenie interaktywnych map w technologi flash.

 • Sothink SWF Decompiler

  Sothink SWF Decompiler to aplikacja służąca dekompilacji, bądź jak kto woli dekodowaniu plików SWF.

 • Flash Capture

  Flash Capture jest programem służącym do zapisywania flashowych animacji znalezionych na stronach www.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Amara News Ticker 3.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie