Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Amara Menu and Button Maker 3.3

Kategoria: Projektowanie Flash
Producent: Amara Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 3.06 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 659

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Amara Menu and Button Maker 3.3

Amra Menu and Button Maker jest programem do tworzenia animowanych menu w technologii flash przeznaczonych dla stron internetowych. Wyprodukowany przez firmę Amra Software jest komercyjną aplikacją udostępnianą również w wersji trial.  

Koncepcyjnie program zbudowany jest w formie tzw. owijacza, czyli narzędzia, które usuwa konieczność posiadania zaawansowanej wiedzy poprzez obudowanie technicznych szczegółów graficznym interfejsem. Zaraz po uruchomieniu użytkownik ma dostęp do wbudowanych przykładowych projektów prezentujących możliwości oprogramowania. Pracując z Manu and Button Maker mamy możliwość prostego definiowania wyglądu poszczególnych guzików, trybów i sposobów ich wyświetlania, rodzaju czcionek,kolorystyki, rodzajów animacji czy nawet efektów dźwiękowych związanych z wyświetlaniem menu. Dodatkowo po zapisaniu naszego projektu jest generowany automatycznie  kod HTML, który możemy skopiować bezpośrednio na naszą stronę internetową.

Program dla wielu osób może się okazać bardzo ciekawą pozycją, ponieważ odpowiednio wykorzystany pomoże zaoszczędzić wiele czasu na pracy nad wszelkiego rodzaju interfejsami portali i stron internetowych.

Podobne Projektowanie Flash

 • Flash Capture

  Flash Capture jest programem służącym do zapisywania flashowych animacji znalezionych na stronach www.

 • FlaX

  FlaX jest aplikacją pozwalającą tworzyć animowane, flashowe napisy.

 • Alligator Flash Designer

  Alligator Flash Designer to aplikacja, która spodoba się każdemu miłośnikowi animacji flash. Dzięki temu programowi można wykonywać swoje własne animacje – program posiada wszystko, co jest ku temu niezbędne.

 • Powerbullet Presenter

  Powerbullet Presenter to aplikacja przeznaczona do projektowania prezentacji w technologii flash.

 • PowerPoint to Flash

  PowerPoint to Flash to idealne narzędzie dla każdego kto chce dokonać konwersji prezentacji multimedialnej na format Flash.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Amara Menu and Button Maker 3.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie