Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Amara Intro and Banner Builder 2.6

Kategoria: Projektowanie Flash
Producent: Amara Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 4.43 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 1012

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Amara Intro and Banner Builder 2.6

Amara Intro and Banner Builder pozwala w prosty sposób stworzyć ciekawe, animowane banery.

Program cechuje się łatwą obsługą, pracuje w trybie WYSIWYG. Pozwala na ustalanie wielkości grafiki, kolorów tła oraz ramki, odnośników do stron, różnych efektów, w tym dźwięku. W czasie zapisywania aplikacja udostępnia kod, który można wstawić na stronę internetową.

Duża zaletą programu jest jego intuicyjność. Twórcy tworząc aplikacje, założyli sobie prostotę, dlatego do jego obsługi nie wymagana jest wiedza z programowania flash i w trzech krokach już można utworzyć ciekawe animacje.

Amara Intro and Banner Builder wydany jest na licencji trial, jeżeli poszukujecie podobnego darmowego narzędzia, zapraszamy do działu Projektowanie flash.

Podobne Projektowanie Flash

 • PowerPoint to Flash

  PowerPoint to Flash to idealne narzędzie dla każdego kto chce dokonać konwersji prezentacji multimedialnej na format Flash.

 • Flash iMap Builder

  Flash iMap Builder to interesujące narzędzie pozwalające na tworzenie interaktywnych map w technologi flash.

 • CoffeeCup Firestarter

  CoffeeCup Firestarter to narzędzie do projektowania flash, które pozwala na tworzenie przyciągających oko animacji w tej technologii.

 • Flash Capture

  Flash Capture jest programem służącym do zapisywania flashowych animacji znalezionych na stronach www.

 • KoolMoves

  KoolMoves jest programem służącym do tworzenia flashowych animacji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Amara Intro and Banner Builder 2.6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie