Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Alligator Flash Designer 8

Kategoria: Projektowanie Flash
Producent: Selteco Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 03.09.2010
Rozmiar: 5.4 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 714

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Alligator Flash Designer 8

Alligator Flash Designer to aplikacja, która spodoba się każdemu miłośnikowi animacji flash. Dzięki temu programowi można wykonywać swoje własne animacje – program posiada wszystko, co jest ku temu niezbędne. Niestety, nie ma wersji Alligator Flash Designer za darmo, jednak prezentowana na tej stronie edycja trial (próbna) pozwala na testowanie programu przez określony czas, co pozwala na zabrania wszelkich plusów i minusów.

Free download Alligator Flash Designer pozwala na stworzenie animacji, wypełnienie tła plikiem graficznym w formacie BMP, wstawianie elmentów i symboli, stworzenia intra i outra, a także używanie wbudowanych efektów, wśród których znajdziemy na przykład zoom czy wygaszenie. Alligator Flash Designer 8 zalicza się do jednej z najlepszych aplikacji tego typu. Dodatkową zaletą jest posiadanie przez niego dwóch Kreatorów – jeden to Kreator Pokazu Slajdów, drugi – Kreator Introdukcji. Co więcej, mamy tu możliwość wstawienia istniejących już animacji do projektu! Pozwala to na zmienianie w dowolny sposób filmików wykonanych przez inne osoby.

Nie ma wydania Alligator Flash Designer pl, jednak można znaleźć w sieci wiele porad dotyczących tego programu i sposobów jego wykorzystania. Być może istnieje nawet spolszczenie Alligator Flash Designer, jednak większość zajmujących się animacjami osób doskonale zna angielski i z pewnością obędą się bez tego. Warto też dodać, że Alligator Flash Designer działa pod Windows i tylko użytkownicy Vista, XP czy 7 będą mogli wykorzystać wszystkie możliwości programu. Aplikację polecamy każdemu, kto chce tworzyć animacje flash – zabawne filmiki, reklamy, czy nawet gry. Z Alligator Flash Designer można się tego łatwo nauczyć!

Podobne Projektowanie Flash

 • Flash iMap Builder

  Flash iMap Builder to interesujące narzędzie pozwalające na tworzenie interaktywnych map w technologi flash.

 • CoffeeCup Firestarter

  CoffeeCup Firestarter to narzędzie do projektowania flash, które pozwala na tworzenie przyciągających oko animacji w tej technologii.

 • Sothink SWF Decompiler

  Sothink SWF Decompiler to aplikacja służąca dekompilacji, bądź jak kto woli dekodowaniu plików SWF.

 • Flash Capture

  Flash Capture jest programem służącym do zapisywania flashowych animacji znalezionych na stronach www.

 • PowerPoint to Flash

  PowerPoint to Flash to idealne narzędzie dla każdego kto chce dokonać konwersji prezentacji multimedialnej na format Flash.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Alligator Flash Designer 8Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie