Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Adobe Flex Builder 3

Kategoria: Projektowanie Flash
Producent: Adobe Systems Incorporated
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 08.03.2010
Rozmiar: 1.02 GB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 645

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Adobe Flex Builder 3

Adobe Flex Builder 3 to program służący do budowania zaawansowanych aplikacji internetowych (Rich Internet Applications, RIA) opartych na technologii Adobe Flash. Pakiet posiada profesjonalne moduły Flex Data Services (wymiana i synchronizacja danych) oraz Flex Charting (wizualizacja dynamicznych statystyk). Adobe Flex po polsku nie jest dostępny. Przetestuj Adobe Flex - download po rejestracji na stronie producenta.

Adobe Flex Builder pozwala tworzyć aplikacje RIA, które wykorzystują zasoby komputerów w dziedzinie obliczeń, co pozwala odciążyć pracę serwera i łącz. Flex Builder oparty jest na Eclipsie, pozwalającym tworzyć projekty za pomocą języków ActionScript 3.0 oraz znaczników MXML. Chcesz dowiedzieć się jak łatwo tworzyć aplikacje Flex? Na stronie Adobe oglądniesz poradniki wideo i pobierzesz podręczniki użytkownika do Adobe Flex za darmo: "adobe.com/pl/products/flex/" Wypróbuj Adobe Flex – pobierz wersje ewaluacyjna ze strony Adobe.

Licencja
Adobe Flex za free można używać 60 dni od daty instalacji na licencji trial. Adobe Flex jest do pobrania za darmo ze strony oficjalnej Adobe po wcześniejszej rejestracji:
"https://www.adobe.com/cfusion/tdrc/index.cfm?product=flex"

Wymagania systemowe
Adobe oficjalnie potwierdza kompatybilność Adobe Flex z XP i Vista Home (Premium i Basic), Business lub Ultimate. Nie udostępniono na razie informacji na temat współpracy Adobe Flex z Windows 7. Adobe Flex na Linux nie został wydany. Natomiast jest wersja Adobe Flex na System Mac OS X w wersjach 10.4.7 do 10.4.10 i 10.5.

Cena
Według cennika sklepu oficjalnego Adobe, program Flex Builder 3 Standard kosztuje 216 Euro a wersja Pro 603 Euro. Adobe Flex Builder  (najnowszy 3.0) w wersji pudełkowej można kupić w dobrych sklepach komputerowych a cena zaczyna się od ok. 1700 PLN. Zanim kupisz, pobierz Adobe Flex darmowy.

Minimalne wymagania sprzętowe
Procesor Intel Pentium 4, 1 GB RAM, 500 MB wolnego miejsca na dysku plus 500 MB na konfigurację wtyczek, maszyna wirtualna Java: Sun JRE 1.4.2, Sun JRE 1.5 (w zestawie), IBM® JRE 1.5 lub Sun JRE 1.6, program Eclipse™ 3.2.2 i 3.4 do konfiguracji wtyczek (program Eclipse 3.3 zalecany dla systemu Windows Vista), Adobe Flash Player 9.

Wypróbuj Adobe Flex Builder 3 – download wersji próbnej za darmo.Podobne Projektowanie Flash

 • CoffeeCup Firestarter

  CoffeeCup Firestarter to narzędzie do projektowania flash, które pozwala na tworzenie przyciągających oko animacji w tej technologii.

 • Alligator Flash Designer

  Alligator Flash Designer to aplikacja, która spodoba się każdemu miłośnikowi animacji flash. Dzięki temu programowi można wykonywać swoje własne animacje – program posiada wszystko, co jest ku temu niezbędne.

 • FlaX

  FlaX jest aplikacją pozwalającą tworzyć animowane, flashowe napisy.

 • Powerbullet Presenter

  Powerbullet Presenter to aplikacja przeznaczona do projektowania prezentacji w technologii flash.

 • Flash Capture

  Flash Capture jest programem służącym do zapisywania flashowych animacji znalezionych na stronach www.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Adobe Flex Builder 3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie