Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

3D Flash Animator 4.9.8.7

Kategoria: Projektowanie Flash
Producent: Insane Tools
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 13.55 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 1178

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis 3D Flash Animator 4.9.8.7

3D Flash Animator to narzędzie do projektowania animacji i gier Flash dla stron internetowych. Siedmiodniowa licencja pozwala na przetestowania wszystkich możliwości programu, po okresie tygodnia trzeba podjąć decyzje o zakupie aplikacji.

Użytkownik otrzymuje liczne narzędzia, za pomocą których można tworzyć całe projekty od podstaw, bądź wesprzeć się przygotowanym wcześniej materiałami. Efekty pracy można zobaczyć na podglądzie i zapisać w formatach MOV, SWF, GIF, JPG i wielu innych.

Program nie jest prosty w obsłudze i do tworzenia wymagana jest już podstawowa wiedza z zakresu podobnych narzędzi. Sprawy nie ułatwia także fakt, że 3D Flash Animatorniedostępny jest w polskim języku. Dość duża niedogodnością w programie jest też brak obsługiwania polskich znaków.

Więcej programów do tworzenia animacji w dziale projektowanie flash

Podobne Projektowanie Flash

 • CoffeeCup Firestarter

  CoffeeCup Firestarter to narzędzie do projektowania flash, które pozwala na tworzenie przyciągających oko animacji w tej technologii.

 • Flash iMap Builder

  Flash iMap Builder to interesujące narzędzie pozwalające na tworzenie interaktywnych map w technologi flash.

 • Alligator Flash Designer

  Alligator Flash Designer to aplikacja, która spodoba się każdemu miłośnikowi animacji flash. Dzięki temu programowi można wykonywać swoje własne animacje – program posiada wszystko, co jest ku temu niezbędne.

 • Flash Capture

  Flash Capture jest programem służącym do zapisywania flashowych animacji znalezionych na stronach www.

 • Sothink SWF Decompiler

  Sothink SWF Decompiler to aplikacja służąca dekompilacji, bądź jak kto woli dekodowaniu plików SWF.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: 3D Flash Animator 4.9.8.7Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie