Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

1 Cool Flash Banner Tool 1.0

Kategoria: Projektowanie Flash
Producent: Juice Software Pty. Ltd.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 5.11 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 817

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis 1 Cool Flash Banner Tool 1.0

Nazwa tej aplikacji mówi wszystko. Jest to program przeznaczony do tworzenia animowanych przycisków w technologii flash, które później można zaimplementować na stronie internetowej.

Główną zaletą tego narzędzia jest jego prostota. Zostało bowiem skonstruowane w taki sposób, żeby nie sprawiać problemu nawet osobom niezaawansowanym. Kreowanie przycisku odbywa się więc za pomocą paru kliknięć myszy, nie potrzebna jest żadna specjalistyczna wiedza na ten temat.

Struktura programu jest niezwykle prosta, opiera się bowiem na zakładkach. Te, pozwalają nam na ustawienie ogólnych właściwości, tych związanych z samym przyciskiem (jego wielkość, kształt, kolor) oraz akcji, jakie można rozpocząć podczas interakcji z nim (najechanie kursorem myszy, kliknięcie LPM bądź PPM). Choć efekt finalny nie wygląda tak dobrze, jak choćby w przypadku Adobe Flash, to jednak warto zainteresować się tym programem, bowiem w stosunkowo szybkim czasie daje interesujące rezultaty.

Tak stworzony przycisk możemy spokojnie zapisać, jako plik .swf, który później zostanie wgrany na serwer. Nic nie stoi również na przeszkodzie by wygenerować odpowiedni kod, jaki kopiuje się do istniejącego kodu strony.

Podobne Projektowanie Flash

 • Flash Capture

  Flash Capture jest programem służącym do zapisywania flashowych animacji znalezionych na stronach www.

 • PowerPoint to Flash

  PowerPoint to Flash to idealne narzędzie dla każdego kto chce dokonać konwersji prezentacji multimedialnej na format Flash.

 • CoffeeCup Firestarter

  CoffeeCup Firestarter to narzędzie do projektowania flash, które pozwala na tworzenie przyciągających oko animacji w tej technologii.

 • Sothink SWF Decompiler

  Sothink SWF Decompiler to aplikacja służąca dekompilacji, bądź jak kto woli dekodowaniu plików SWF.

 • Flash iMap Builder

  Flash iMap Builder to interesujące narzędzie pozwalające na tworzenie interaktywnych map w technologi flash.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: 1 Cool Flash Banner Tool 1.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie