Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Scribus 1.3.3.13

Kategoria: Programy DTP
Producent: Scribus Team
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 20.11.2008
Rozmiar: 21 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 1935

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Scribus 1.3.3.13

Scribus to otwarty (open-source), w pełni profesjonalny program do komputerowego składu tekstu. Aplikacja jest dostępna na niemal wszystkich platformach systemowych, zdobyła bardzo wiele prestiżowych nagród oraz uznanie użytkowników na całym świecie.

Program posiada niezwykle prosty - intuicyjny interfejs (w pełni spolonizowany) przez co jest niezwykle łatwy w obsłudze co przekłada się na wysoką efektywność pracy nawet nad niezwykle skomplikowanymi projektami.

Scribus obsługuje paletę kolorów CMYK, ICC, oraz posiada możliwość zapisu w postaci pliku *.pdf. Polskie czcionki nie stanowią również dla Scribusa żadnego problemu, program obsługuje fonty dostępne w formatach TrueType, Type 1 i OpenType.


Podobne Programy DTP

 • QuarkXPress

  Dostępny w wersji pokazowej za darmo QuarkXPress 9.2 to aplikacja do składania DTP.

 • Adobe InDesign CS6

  InDesign CS6 to nazwa z pewnością znana wielu użytkownikom, ponieważ wydał ją rynkowy gigant – Adobe. Jej głównym celem jest wsparcie dla osób zajmujących się DTP, czyli pracą edytorską.

 • Adobe Acrobat XI Pro

  Adobe Acrobat XI to zaawansowany program do edycji plików pdf.

 • QuarkXPress 8

 • Desktop Publisher Pro 1.4.4

  DesktopPublisher Pro to wysokiej jakości oprogramowanie przeznaczone do komputerowego składu tekstu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Scribus 1.3.3.13Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie