Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

QuarkXPress 9.2

Kategoria: Programy DTP
Producent: Quark Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.12.2010
Data modyfikacji: 13.01.2012
Rozmiar: 754 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 285

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis QuarkXPress 9.2

QuarkXPress 9.2 to najnowsze wydanie legendarnego już programu służącego do składania materiałów przeznaczonych do druku. Ta aplikacja umożliwia dosłownie wszystko, dlatego też nie bez powodu cieszy się opinią najlepszej na świecie w swojej klasie. Zresztą każdy może sprawdzić jej możliwości – jest możliwy download QuarkXPress w wersji testowej (trial) z tej strony. Pozwoli on na sprawdzenie wszystkich funkcji programu przez okres aż sześćdziesięciu dni!

Polecamy zatem zapoznanie się z nim każdemu, kto pracuje przy składaniu materiałów do druku. Przyda się to zarówno w agencjach reklamowych, jak i biurach, gdzie można przygotowywać foldery reklamowe, informacyjne czy też promocyjne. QuarkXPress 9.2 to potężne narzędzie, po opanowaniu którego można robić dokładnie to, co się chce! Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia użytkownika. Aplikacja umożliwia import plików PSD (Photoshop), PDF, grupowanie tabel, możliwość definiowania asymetrycznego spadu i inne.

Nie ma co prawda wydania QuarkXpress pl, jednak można pobrać darmowe rozszerzenie Gwarek (dostępne na naszych stronach), które dodaje polską bibliotekę i słownik ortograficzny do programu. Wersja testowa ma ponad 740 MB, dlatego też pobieranie pliku zajmie sporo czasu, warto jednak cierpliwie odczekać. QuarkXpress jest klasa sam w sobie i ciężko byłoby znaleźć lepszy program do DTP.

Polecamy zapoznanie się z nim przede wszystkim firmom, jednak i użytkownicy prywatni także mogą być zainteresowani opanowaniem zasad działania Quarka. Fachowcy od tego programu są często poszukiwani przez pracodawców, więc jego znajomość może przynieść w przyszłości duże profity. A ponieważ wersja trial nic nie kosztuje, zachęcamy do jej pobrania.

Podobne Programy DTP

 • Adobe InDesign CS6

  InDesign CS6 to nazwa z pewnością znana wielu użytkownikom, ponieważ wydał ją rynkowy gigant – Adobe. Jej głównym celem jest wsparcie dla osób zajmujących się DTP, czyli pracą edytorską.

 • Adobe Acrobat XI Pro

  Adobe Acrobat XI to zaawansowany program do edycji plików pdf.

 • Scribus 1.3.3.13

  Scribus to doskonały, kompletny i konkurencyjny wobec komercyjnego oprogramowania, pakiet do komputerowego DTP - dostępny całkowicie za darmo!

 • Kombi 8.0

  Kombi to polski z program służący do komputerowego składu tekstu - DTP.

 • QuarkXPress 8


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: QuarkXPress 9.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie