Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kombi 8.0

Kategoria: Programy DTP
Producent: 3n
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 20.11.2008
Rozmiar: 88 Mb
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 742

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis Kombi 8.0

Kombi to kompletny zestaw narzędzi służących przede wszystkim do komputerowego skład tekstu - DTP.

Kombi to program składający się z trzech modułów - edytora tekstu posiadającego wbudowany słownik ortograficzny i słownik synonimów (dodatkowy element Kombi-Kor) oraz dwóch modułów do edycji grafiki: jeden do grafiki wektorowej drugi do rastrowej. Sam program Kombi odpowiada za złożenie w całość - gotową publikację - efektów pracy z każdym z modułów, niewątpliwą zaletą pakietu jest to, że na każdym etapie edycji mamy pełen dostęp do możliwości każdego z nich co pozwala nam na nieustanne wprowadzanie dowolnych zmian. Pakiet Kombi oferuje również możliwość zapisania efektów pracy w postaci uniwersalnego pliku *.pdf.

Program Kombi bez problemów obsługuje nawet wielostronicowe publikacje oraz oferuje możliwość przypisywania dowolnej liczny stron bazowych oraz wiele innych przydatnych narzędzi edytorskich, które zadowolą nawet najbardziej wybrednych operatorów DTP.

Podobne Programy DTP

 • QuarkXPress

  Dostępny w wersji pokazowej za darmo QuarkXPress 9.2 to aplikacja do składania DTP.

 • Adobe InDesign CS6

  InDesign CS6 to nazwa z pewnością znana wielu użytkownikom, ponieważ wydał ją rynkowy gigant – Adobe. Jej głównym celem jest wsparcie dla osób zajmujących się DTP, czyli pracą edytorską.

 • QuarkXPress 8

 • Desktop Publisher Pro 1.4.4

  DesktopPublisher Pro to wysokiej jakości oprogramowanie przeznaczone do komputerowego składu tekstu.

 • Scribus 1.3.3.13

  Scribus to doskonały, kompletny i konkurencyjny wobec komercyjnego oprogramowania, pakiet do komputerowego DTP - dostępny całkowicie za darmo!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Kombi 8.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie