Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

InDesign CS4

Kategoria: Programy DTP
Producent: Adobe Systems Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 20.11.2008
Rozmiar: 941 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 3713

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis InDesign CS4

Adobe InDesing CS4 to jeden z najpopularniejszych obecnie programów do komputerowego składu tekstu.

Adobe InDesign CS4 to aplikacja doskonale współpracująca z innymi programami Adobe: ­Photoshopem i Adobe Illustratorem (program do grafiki wektorowej) - aplikacje te razem tworzą kompletne i uniwersalne środowisko, które jest wstanie podołać każdemu zadaniu z dziedziny DTP.

Program posiada najbardziej rozbudowany na rynku zestaw narzędzi edycyjnych wraz z edytorem tekstu, dodatkowo jego funkcje można nieustannie poszerzać dzięki obsłudze (oraz możliwości nieograniczonego tworzenia nowych) wtyczek (pluginów).

Adobe InDesign mimo, iż oferuje ogromną liczbę narzędzi i możliwości, ciągle pozostaje programem programem o przejrzystym i intuicyjnym interfejsie, z pomocą prostych i czytelnych tutoriali nawet początkujący operator DTP przygotuje dowloną publikację, od prostej ulotki po skład książki czy albumu o skomplikowanej i rozbudowanej struktórze.

­

Podobne Programy DTP

 • QuarkXPress

  Dostępny w wersji pokazowej za darmo QuarkXPress 9.2 to aplikacja do składania DTP.

 • Adobe InDesign CS6

  InDesign CS6 to nazwa z pewnością znana wielu użytkownikom, ponieważ wydał ją rynkowy gigant – Adobe. Jej głównym celem jest wsparcie dla osób zajmujących się DTP, czyli pracą edytorską.

 • Desktop Publisher Pro 1.4.4

  DesktopPublisher Pro to wysokiej jakości oprogramowanie przeznaczone do komputerowego składu tekstu.

 • Adobe Acrobat XI Pro

  Adobe Acrobat XI to zaawansowany program do edycji plików pdf.

 • Scribus 1.3.3.13

  Scribus to doskonały, kompletny i konkurencyjny wobec komercyjnego oprogramowania, pakiet do komputerowego DTP - dostępny całkowicie za darmo!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: InDesign CS4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie