Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Adobe InDesign CS6

Kategoria: Programy DTP
Producent: Adobe Systems
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 15.11.2010
Rozmiar: 840 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1288

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Adobe InDesign CS6

InDesign CS6 to nazwa z pewnością znana wielu użytkownikom, ponieważ wydał ją rynkowy gigant – Adobe. Jej głównym celem jest wsparcie dla osób zajmujących się DTP, czyli pracą edytorską. Posiada ona szereg funkcji, które z pewnością usprawnią proces tworzenia dokumentów, a najnowsze wydanie posiada dodatkowo kilka innowacyjnych funkcji. Adobe InDesign CS6 nie jest za darmo – można jednak przetestować aplikację dzięki wersji testowej. Wystarczy kliknąć na poniższy link, by znaleźć się na stronie Adobe, gdzie po rejestracji (darmowej) zacznie się pobieranie pliku instalacyjnego.

Jakie ciekawe narzędzia posiada program? Wypada tu wymienić Snippets. To rozwiązanie pozwalające zachowywać obiekty wraz z szablonami ich prezentacji. CS Review to natomiast funkcja do recenzowania online dokumentów. Przyda się także Objects Styles – dzięki tej aplikacji możemy przypisać styl do obiektu. Program ma mnóstwo opcji, a ponieważ mamy wydanie Adobe InDesign pl, nie jest potrzebna znajomości angielskiego do pracy. Jeżeli użytkownik zna inne programy Adobe, z pewnością dostrzeże wiele rozwiązań zapożyczonych np. z Photoshopa.

Download Adobe InDesign pokaże również odświeżone funkcje wyboru i edycji dokumentów tekstowych. Dzięki temu możemy przygotować profesjonalnie wszelkie publikacje - zarówno elektroniczne, jak też i do druku. W przypadku elektronicznych mogą być one interaktywne i zawierać takie elementy jak filmiki wideo czy animacje. Dodatkowo można je wzbogacać o elementy on-line.

Wersja testowa tej aplikacji nie kosztuje ani grosza. Polecamy ją każdemu, kto tylko chce projektować wpadające w oko dokumenty i prezentacje. Z Adobe InDesign CS6 będzie to dziecinnie proste!

Podobne Programy DTP

 • QuarkXPress

  Dostępny w wersji pokazowej za darmo QuarkXPress 9.2 to aplikacja do składania DTP.

 • QuarkXPress 8

 • Scribus 1.3.3.13

  Scribus to doskonały, kompletny i konkurencyjny wobec komercyjnego oprogramowania, pakiet do komputerowego DTP - dostępny całkowicie za darmo!

 • Desktop Publisher Pro 1.4.4

  DesktopPublisher Pro to wysokiej jakości oprogramowanie przeznaczone do komputerowego składu tekstu.

 • Adobe Acrobat XI Pro

  Adobe Acrobat XI to zaawansowany program do edycji plików pdf.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Adobe InDesign CS6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie