Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Rama 1.1

Kategoria: Programy do projektowania CAD
Producent: Biuro Inżynierskie SPECBUD
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 13.01.2010
Rozmiar: 10.4 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 2312

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Rama 1.1

Rama 1.1 to program służący do analizy statycznej płaskich układów prętowych (program typu Rama 2D). Pomaga on definiować geometrię ustroju i obciążeń a rozmaite funkcje ułatwiają wprowadzanie danych. W czasie deklarowania obliczanego modelu konstrukcji użytkownik może korzystać z generatora typowych ustrojów prętowych lub wprowadzić rysunek (geometrię) ustroju z pliku zapisanego w programie AutoCad. Program jest polskiej produkcji a więc Rama działa całkowicie po polsku. Wypróbuj za darmo program Rama – pobierz już teraz wersję demo.

Program Rama 1.1 jest wyposażony w biblioteki profili stalowych, betonowych i drewnianych przekrojów. Cechy geometryczne przekrojów o różnych kształtach pozwoli obliczyć specjalny kalkulator. Obciążenia można wprowadzać o wartościach obliczeniowych lub charakterystycznych a przy ich deklarowaniu możliwa jest współpraca z modułem definicji obciążeń normowych i własnych użytkownika, przez co wzrasta dokładność zestawiania obciążeń. Przetestuj aplikację Rama za free.

Przy pomocy Rama 1.1. obliczenia statyczne wykonywane są dla wielu schematów obciążeń, z których można automatycznie tworzyć kombinacje. Wyniki poszczególnych przypadków obciążeń, kombinacji i obwiedni można prezentować w postaci wykresów i tablic sił wewnętrznych, naprężeń i przemieszczeń. Istnieje możliwość formatowania zakresu i postaci wydruku w celu uzyskania zwartej notki obliczeniowej. Pobierz demo programu Rama za darmo.

Licencja
Producent programu Rama oferuje download programu za darmo w wersji demo. Po wygaśnięciu licencji należy wykupić klucz rejestracyjny w cenie 90pln netto (cena wg producenta na stronie specbud.pl). Wykupienie licencji na kilka stanowisk daje korzystny rabat.

Wymagania systemowe
Systemy operacyjne, z jakimi kompatybilny jest program Rama: Windows XP, Vista i Windows 7. Jeśli masz problemy z uruchomieniem programu Rama na Windows 7 lub innych, szczegółowe porady i pomoc znajdziesz na stronie specbud.pl. Nie ma wersji programu Rama na Linux. Rama w wersji pl działa od momentu instalacji.

Wypróbuj Rama – darmowy program demo do analizy statycznej płaskich układów prętowych. Najnowszy program Rama 1.1. do pobrania już teraz.

Pobierz za free wersję demonstracyjną Rama 1.1. pomaga w analizie statycznej płaskich układów prętowych. Download za darmo Rama 1.1 po polsku na pobierz.pl..

Podobne Programy do projektowania CAD

 • Solid Edge 2D

  Solid Edge 2D to profesjonalny program służący przede wszystkim do tworzenia dokumentacji technicznej za pomocą rysunków dwuwymiarowych.

 • AutoCAD for Mac

  AutoCAD Mac to – jak sama nazwa wskazuje – wydanie najlepszego programu do projektowania na Maca. Po latach braku wydań na tą platformę, posiadacze tych komputerów mogą cieszyć się w końcu z bogatych możliwości aplikacji.

 • CAD Rozkrój

  CAD Rozkrój jest profesjonalnym programem przeznaczonym dla wytwórni meblowych i pracowni stolarskich pozwalający na zautomatyzowanie procesu tworzenie płyt meblowych.

 • ProgeCAD

  ProgeCAD 2011 to najnowsza edycja program pomocnego przy tworzeniu projektów dwu i trójwymiarowych. Jest ono mocno wzorowane na AutoCAD i podobnych, dlatego też jeśli je znasz, szybko opanujesz interfejs tej aplikacji.

 • DWG TrueView

  Darmowy DWG TrueView 2011 to aplikacja służąca do przeglądani projektów utworzonych w AutoCAD


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Rama 1.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Programy do proj. CAD


Kategorie