Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Rama 1.3

Kategoria: Programy do projektowania CAD
Producent: SPECBUD
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 17.08.2011
Data modyfikacji: 27.09.2013
Rozmiar: 13.5 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 503

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Rama 1.3

SPECBUD - Rama w wersji 1.3 jest programem stworzonym przez firmę Specbud, umożliwiającym zaawansowaną analizę statyczną płaskich (2D) układów prętowych. Obsługa aplikacji jest bardzo intuicyjna dzięki prostemu i szybkiemu definiowaniu geometrii ustroju oraz obciążeń. Prezentowane narzędzie jest kompatybilne z programem Autocad w zakresie importowania rysunku (geometrii) ustroju. Aplikacja posiada również: biblioteki profili stalowych, biblioteki przekrojów betonowych oraz drewnianych a także tzw. kalkulator cech geometrycznych. Podczas deklarowania wartości obliczeniowych możliwe jest wspieranie się aplikacją Kalkulator Obciążeń Normowych (również stworzoną przez SPECBUD), co znacznie usprawnia pracę.

Wyniki obliczeń mogą być prezentowane zarówno dla pojedynczych czynników obciążeń, jak i ich kombinacji, w postaci graficznej (wykresy) a także tablic tzw. sił wewnętrznych, naprężeń oraz przemieszczeń. Możliwe jest również generowanie notek obliczeniowych, odpowiadających na potrzebę krótkich i treściwych prezentacji tekstowych.

Podobne Programy do projektowania CAD

 • DWG TrueView

  Darmowy DWG TrueView 2011 to aplikacja służąca do przeglądani projektów utworzonych w AutoCAD

 • BricsCad

  AutoCAD to program do projektowania, którego nikomu przedstawiać nie trzeba. Jednak nie wszystkich stać na wydanie niemałych pieniędzy na jego zakup. Można jednak użyć tańszego „zamiennika” programu, który zwie się BricsCad.

 • CAD Rysunek

  Nowoczesny, funkcjonalny i stosunkowo prosty w obsłudze program przeznaczony do projektowania typu CAD, za pomocą którego stworzymy dwuwymiarowe rysunki techniczne w różnych dziedzinach.

 • AutoCAD for Mac

  AutoCAD Mac to – jak sama nazwa wskazuje – wydanie najlepszego programu do projektowania na Maca. Po latach braku wydań na tą platformę, posiadacze tych komputerów mogą cieszyć się w końcu z bogatych możliwości aplikacji.

 • Solid Edge 2D

  Solid Edge 2D to profesjonalny program służący przede wszystkim do tworzenia dokumentacji technicznej za pomocą rysunków dwuwymiarowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Rama 1.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Programy do proj. CAD


Kategorie